İYİ PARTİ 2. AİLE BULUŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Domaniç İYİ Parti İlçe Başkanlığınca Güney Köyü Mesire alanında bu yıl ikincisi gerçekleştirilen aile pikniğine partililerin yanı sıra Millet İttifakının üyeleri de katıldı.

İYİ PARTİ KÜTAHYA YÜZDE 22’YE ULAŞTI

Güney Köyü mesire alanında gerçekleştirilen aile pikniğinde misafirlere hoşgeldiniz konuşması yapan İYİ Parti Domaniç İlçe Başkanı Şerif Yılmaz, İYİ parti milletvekilinden ve partinin üst düzey temsilcilerinden, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i gelecek yılki 3. Aile Pikniğine getirmeleri konusunda sözü vermelerini istedi.

Kürsü konuşması için mikrofonu eline alan il Başkanı Kütahya İYİ Parti İl Başkanı Ali SOYCAN, “ İYİ Parti güvenilir araştırma firmalarına göre İlimiz Kütahya’da 22 bandını aştı. Kütahya’ya İYİ’ler geliyor, Türkiye’ye İYİ’ler geliyor” diye partililere müjdeyi verirken ülkedeki sorunlara da değinerek sorunları ancak kendilerinin çözeceğini söyledi.

DOMANİÇ, TÜM İYİ’LERE ÖRNEK OLSUN

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Dr. Arslan Kabakçı’da yaptığı konuşmasında, “ Güneş Kadın Meral Akşener’i ülkemizin yeni umudu oldu. Hükümete alternatif oldu. Oylarımız hızla artarken Kütahya’da olduğu gibi ülke genelinde de 22 bandını geçti. Kimseler şans vermezken biz bu ülkede iktidara aday olduk. İnşallah gelecek yıl Domaniç’e Başbakan Meral Akşener’i getiririz” dedi.

Vekil, Kabakçı, Domaniç İlçe Teşkilatımızın başlattığı Aile pikniği Ülke genelin de bir ilktir ve çok güzel bir sosyal faaliyettir. Temennim bu aile pikniğe İYİ’ler arasında gelenek haline gelir ve tüm ülkede uygulanır hale gelir dedi.

Domaniç İYİ Parti İlçe Teşkilatının Güney Köyü Mesire Alanında bu yıl ikincisini düzenlediği Aile Pikniğine, Domaniç CHP Domaniç İlçe Başkanı Murat Sert ve parti üyeleri, Deva Partisi İlçe Başkanı Sait UYSAL, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Fatih YALÇINSOY, Saadet Partisi Bursa İl İkinci Başkanı Esnaf Odası Başkanı Yahya TÜRK, Domaniç Spor Kulübü Başkanı Sinan UYSAL, Domaniç Güreş Ağası Ercan Tekdemir ve Millet İttifakı üyeleri ile bazı Ak Partililerin yanı sıra, İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Dr. Arslan Kabakçı,G.İ.K Üyesi Halil AYDOĞDU , G.İ.K Üyesi Halil TOKTAŞ , G.İ.K Üyesi Müberra ÇAKIR, Kütahya İYİ Parti İl Başkanı Ali SOYCAN, Kütahya İYİ Parti Merkez İl Başkanı Mehmet KILIÇARSLAN, Gediz İyi Parti İlçe Başkanı Alper İRİKARA, Simav İyi Parti Kurucu İlçe Başkanı Ahmet Tarık KÜÇÜKER, Altıntaş iyi Parti ilçe başkanı Kesper KUŞ, Bilecik İyi Parti İl Başkanı Hakan SAKARYA, Söğüt İyi Parti İlçe Başkanı, Söğüt İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Meclis Üyesi Ahmet BAŞARAN, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Nihat KULA, ve Domaniç Merkez ve köylerinden bazı muhtarlar ile partililer katıldı.

Latest Posts

spot_img

Yazarlar