Emekli Kütüphaneciden Domaniç’e Kitap Bağışı

Emekli kütüphaneci Zeki Aktürk ve eşi, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’in katılımıyla Domaniç ilçesindeki 6 köy okuluna kitap desteğinde bulundu.

Aktürk, eşi Seyyare Aktürk ile birlikte kendisine ulaştırılan kitaplarla okul kütüphanelerine destek olmaya devam ediyor.

İlçemizden gelen talep üzerine harekete geçen Aktürk çifti, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’in katılımıyla, ilçeye bağlı Karaköy, Vakıfbank 50. Yıl, Muratlı ilk ve ortaokulları ile Çamlıca, Ilıcaksu, Çukurca Veli Selçuk ilkokullarına kitapları teslim etti.
Öğrencilerin bağışlar sayesinde kitaplara kolayca erişebileceklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Başyiğit, öğrencilere çok kitap okuma tavsiyesinde bulundu.

Okullara kitap bağışının ardından Millî Eğitim Müdürü Başyiğit ve Zeki Aktürk, ilçe millî eğitim müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyarette Zeki Aktürk’e yaptığı kitap bağışlarından dolayı plaket verildi.

Başyiğit

buy generic levitra

, okul ziyaretlerinde öğretmenler odalarını da ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi. Okullardaki eğitim öğretim ile ilgili bilgiler alan Başyiğit, öğretmenlere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Latest Posts

spot_img

Yazarlar