Çukurca gençlerine yeni bir yaşam alanı

Çukurca Belediyesi tarafından gençler için yeni bir buluşma noktası açıldı.

Çukurca Beldesine yeni kazandırılan kapalı halı saha yanına yine belediye tarafından yaptırılan Spor Cafe’nın açılışı yapıldı.

Pandemi sürecinden en çok çocukların ve gençlerin etkilendiğini söyleyen Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın,  normalleşme sürecinde gençlerin sağlıklı bir ortamda sosyalleşebileceği yeni bir ortam yaratarak Spor Tesisleri ile daima gençlerin hizmetinde olduğunu aktardı.

Taşgın, “Bizim en önemli görevlerimiz arasında çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakmak. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için spora yönlendirmektir. Burada açılışını yaptığımız sahada gençlerimiz spor yapacak. Boş vakitlerinde Spor Cafe de sohbetlerini yapabilecekler. Bu tesisimizin Beldemize ve siz sevgili gençlerimize hayırlı ve uğurlu olsun. Açılışımızda ve birliktelik sohbetimizde bizi yalnız bırakmayan ÇUKURCA GENÇLİK’e şükranlarımızı sunuyoruz. Bu tesisin kazandırılmasına emeği geçen başta Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu olmak üzere, Kütahya Ak Parti İl ve İlçe Başkanlarımıza, Milletvekillerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Açılışa Domaniç Kaymakamı Muhammed Enes İpek, Belediye Başkanı Emin Taşgın, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Özoğul, Çukurca Belediye Spor Kulübü Başkanı Ahmet Şeker, yöneticiler ve gençler katıldı.

Latest Posts

spot_img

Yazarlar