Sarıotspor Başkanı Gören, “ Her şey Sarıot içindi, şimdi Domaniç için”

Sarıot Gençlik Spor Domaniç 1.Amatör ligi 2021 – 2022 sezonu şampiyonu oldu. Taraftarların şampiyonluk kutlaması ise renkli görüntüler oluşturdu.

Domaniç’e konvoyla gelen Sarıot Gençlik Spor Börü taraftarı bayraklarla ilçe sahasına giriş yaptı.  Börü taraftarı hınca hınç doldurduğu tribünlerde takımını yalnız bırakmadı.

İlk maç Çamlıcaspor ile Domaniçspor arasında oldu. Çamlıcaspor, Deniz Düzgün (3), Hasan Sever (2) ve Eren Kutluk’un golleri ile Domaniçspor’u 6-0 yendi. Şampiyonluğun bir diğer adayı Çamlıcaspor, Sarıot Gençlik Spor maçına kilitlendi.

Ardından sahaya çıkan Sarıot Gençlik Spor, Ali Rıza Atak’ın 33.’ncü dakika da atığı gol ile Çukurca Belediye Spor 1-0 yendi. Bitiş düdüğü ile birlikte futbolcular, şampiyonluk sevincini taraftarları ile paylaştı. Kulüp Başkanı Bahri Gören, sahaya indi ve futbolculara sarıldı. Daha sonra Kulüp Başkanını tarafalar ve futbolcular omzunda taşıdı. Tribünleri dolduran yüzlerce taraftar, 90 dakika coşkuyla takımlarını desteklerken, şampiyonluk ile birlikte sevinç gösterisinde bulundu.

Maçın ardından konvoyla Domaniç’i turlayan taraftarlar, Domaniç meydanında şampiyonluk kutlaması yaptı.

Burada konuşan Kulüp Başkanı Bahri Gören, “ Her şey Sarıot için oldu değil mi ? Şimdi de Domaniç için yapacağız. Saygıdeğer Domaniç halkım arkamızda olduğunuz sürece Tavşanlı’da en güzel mücadeleyi vereceğiz. Şimdi artık Sarıot için değil, Domaniç için çalışacağız. Tüm Domaniçlileri maçlarımıza bekliyoruz. En güzel şekilde Domaniçimizi temsil edeceğiz. Biz sadece mücadele verdik, biz kimseye düşmanlık yapmadık. Geldik güzelce antrenmanlarımızı yaptık. Güzelce maçlarımızı oynadık. Şimdi sırada play off var. Onları da geçeceğiz ve hep beraber Domaniç’i en yükseklere götüreceğiz. Şimdi arkamızdan gelmeye hazır mıyız arkadaşlar en büyük Sarıot, en büyük Domaniç” diye konuştu.   

Ayrıca İlçe Kaymakamı Muhammed Enes İpek, Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın, tüm kulüpler ve bazı köy sayfaları Sarıot Gençlik Spor için tebrik mesajı yayınladı.  

Latest Posts

spot_img

Yazarlar