ÖĞRENCİLERİN TALEPLERİNE KAYMAKAMDAN ANINDA ÇÖZÜM

Domaniç Kaymakamı Muhammed Enes İpek, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Domaniç Hayme Ana MYO’yu ziyaret ederek, okul müdürü Öğr.Grv. Türkmen Kalkan’dan okul ile ilgili bilgi aldı. Kaymakam İpek, daha sonra öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek öğrencilerle görüştü.

Öğrencilerin huzurlu ve mutlu bir eğitim öğretimi için ellerinden geleni yapacaklarını ve destek olacaklarını ifade eden Kaymakam İpek, öğrencilerle görüşmek, onların sorunlarını, isteklerini, önerilerini dinlemek ve varsa onlara çözüm önerileri bulmak için ziyareti gerçekleştirdiğini söyleyerek, öğrencilerin sorun ve taleplerini ifade etmesini istedi.

Ziyarette söz alan öğrenciler, Kaymakam İpek’e ziyaretinden ve sorun ve isteklerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederek, sorun ve isteklerini Kaymakam İpek’e ilettiler.

Kaymakam İpek, öğrencilerden gelen uygulanabilir talepleri anında yetkilileri telefonla arayarak taleplerin yerine getirilmesi talimatını verdi.
Kaymakam İpek, öğrencilerden gelecek talep ve önerilere her zaman açık olduğunu, gerektiğinde kaymakamlığa gelerek bizzat görüşebileceklerini belirterek, “ Kapım her zaman öğrencilerimize açık. Sizlerin iyi bir eğitim alarak yetişmesi, Domaniç’ten ayrılırken mutlu olmanız bizler için son derece önemli” diye konuştu.

Kaymakam İpek, öğrencileri asayiş hususlarında da tavsiyelerde bulunarak, asayiş konusunda dikkatli olmalarını, karşılaştıkları olumsuz durumları kendisine veya ilçe emniyetine bildirmelerini istedi. Öğrenciler, samimi bir şekilde gerçekleştirdiği ziyaret ve taleplerine anında çözüm sunması nedeniyle Kaymakam İpek’e teşekkür ettiler.
Akademik ve idari personelde hazır bulunduğu ziyarette, Domaniç Hayme Ana MYO Müdürü Öğr.Grv. Türkmen Kalkan da, Kaymakam Muhammed Enes İpek’e ziyaretten ve okulun ve öğrencilerin sorunlarına duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

Latest Posts

spot_img

Yazarlar