DOMANİÇLİ İŞ İNSANI DOMANİÇLİLERLE DÜNYAYA AÇILIYOR

Domaniçli iş insanı İleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Dirgin, Domaniç’te ki fabrikasından Türkiye’nin çeşitli illerine ve yurt dışına hareketli bölme duvar sistemleri üretiyor. Dirgin, memleketinde ki hemşerilerini de yanına alarak, onları meslek sahibi yapıp dünyanın her bölgesine ihracat yapmak istediğini söyledi.

Özel mimari çözümler sunan anlayışıyla 2005 yılından beri iş ortaklarının yanında olan İleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Dirgin, üretici firmaların tamamı Avrupa ve Amerika menşeli iken; %100 yerli ve milli ilk hareketli bölme duvar üretmenin kendilerine gurur verdiğini bildirdi.

DOMANİÇ’TE Kİ POTANİSYELE İNANARAK İŞİMİZİN BİR BÖLÜMÜNÜ BURAYA ALDIK

Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Dirgin, “Size Domaniç’teki fabrikamızdan sesleniyoruz. Biz burada hareketli bölmeli duvarlar ve ofis bölme sistemleri yapıyoruz. 2 adet markamız var. Hareketli bölme duvar sistemlerini Turkowall markasıyla, ofis bölme sistemlerini de Epart markamızla yapıyoruz. İşlerimizi Bursa’da kurup, Bursa ve İstanbul’da geliştirdikten sonra memleketimizdeki potansiyele inanarak bir bölümünü buraya taşıma kararı aldık. Fabrikamıza yatırım yapma nedenimiz bu” dedi.

DOMANİÇ BİZE UĞURLU GELDİ

Domaniç’in kendileri için uğurlu geldiğini söyleyen Dirgin, “Yaptığımız işler yurtdışına gönderebildiğimiz ihracat potansiyeli çok fazla olan işler bu güne kadar bir çok ülkeye ihracat yaptık. İlk 6 ay evvel fabrikamıza taşındığımızda da yapabildiğimiz en yüksek hareketli bölmeleri yaparak Özbekistan’a gönderdik dolasıyla biz bunu kendi adımıza da uğurlu saydık” diye konuştu.

BİZE İŞ ARKADAŞI OLACAKLARI BEKLİYORUZ

Kabiliyete bakarak sabırla bir şeyler öğrenmek isteyen kendini geliştirenleri ekibe katıklarını bildiren Dirgin, yeni iş arkadaşları da beklediklerini söyledi. Dirgin, “Burada bulunma nedenimiz memleketimizdeki iş yapmak isteyen, bir şeyler öğrenip bir meslek sahibi olmak isteyen arkadaşlarımızı da yanımıza alarak bu memleketten de dünyanın her bölgesine ihracat yapılabildiğini ekonomiye bir girdi sağlanabildiğini göstermek. Bunu da küçük oranlarla gösteriyoruz, şuan artarak devam edecektir. Biz buna inanıyoruz 6 aylık tecrübemiz Domaniç’te bize bunu gösterdi teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

BİR BÖLÜMÜMÜZÜ DOMANİÇ’E GETİRMEDİK

İki çeşit ürünleri olduğunu söyleyen Dirgin, “Aslında birisi ofisler için ofis bölme sistemleri, bunları görüyorsunuzdur bir yere gittiğinizde bir bankada mesela camdan bölünmüş kapılar duvarlar yada ahşap içinde jaluzi olan sistemler bunları Epart markamızda üretiyoruz. Bunlarla da ihracatlarımız çok fazla oldu, büyük projeler oldu. Bu bölümü Domaniç’e getirmedik çünkü farklı bir bölüm ayrı bir kanalda yapmaya devam ediyoruz” diye ekledi.

TÜRKİYE’DE EN GENİŞ ÇEŞİT BİZDE

En geniş çeşidin kendilerinde bulunduğunu anlatan Dirgin, “Bunu ama hareketli bölme dediğimiz de bir mekânı 2 mekân gibi kullanmamızı sağlayan, büyük düğün salonlarında görebileceğimiz, otellerde, konferans salonlarında görebileceğiniz ürünler Türkiye’de bu ürünlerin 7 farklı en geniş çeşitle üreten firmayız” dedi.

Latest Posts

spot_img

Yazarlar