Pazartesi, Ağustos 15, 2022
spot_img
More

  Vekil Erbaş Domaniç’i ziyaret etti

  Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş Domaniç programında bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

  MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Domaniç programına MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç ve yönetim kurulu, Tunçbilek Belediye Başkanı Mustafa Düzgün, MHP İl Genel Meclis üyeleri ile birlikte katıldı.

  Program Domaniç İlçe Hastanesinde yeni yapılan ilçe hastanesini ziyaret ile başladı. Erbaş, burada Başhekim Dr. Hatice Koca Gelen’den hastanedeki çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Program daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı ziyareti ile devam etti.

  Ziyaretler kapsamında Milletvekili Erbaş ve beraberindeki heyet ilçemizde kurulma aşamasında olan Mehmet Şimşeker Traktör firmasını ve Karaduman kazan tesislerini gezdi. Karaduman Kazan firma sahibi İsmail Karaduman tarafından düzenlenen toplantıda yeni sanayi sitesi kurma aşamasında olan Domaniçli esnaflar ile bir araya gelen Ahmet Erbaş, Domaniç’e yatırım yapmak isteyen iş adamlarının da bulunduğu toplantıda istişarelerde bulunup yeni sanayi için belirlenen alanlar hakkında fikir alışverişi yaptı.

  Erbaş, programın sonunda köy ziyaretlerinde bulunarak ilçemizden ayrıldı.

  Milletvekili Ahmet Erbaş’ın Domaniç programına, Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Şeref Zeyrek, Domaniç MHP İlçe Başkanı Yıldıray Aydın, İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Arif Varol ve MHP İlçe Yönetimi katıldı.

  Latest Posts

  spot_img

  Yazarlar