Pazartesi, Ağustos 15, 2022
spot_img
More

  Miraç Demiröz’den anlamlı yardım

  Antalya’nın Manavgat ilçesindeki yangın felaketinde zarar gören vatandaşlar için dayanışma kampanyasına dört yaşındaki Miraç Demiröz oyuncak göndererek katkıda bulundu.

  Geçtiğimiz hafta Domaniç Belediyesi, Antalya’nın Manavgat ilçesindeki yangın felaketinde zarar gören vatandaşlar için dayanışma kampanyası başlatmıştı. Kampanyada toplanan insani yardım malzemeleri, Antalya Manavgat ilçesi Afet Yardım Koordinasyon merkezine Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk tarafından teslim edildi. En anlamlı hediye ise Sema ve Cahit Demiröz’ün dört yaşındaki oğlu Miraç Demiröz’den geldi. Miraç, Afet bölgesine evlerini ve oyuncaklarını kaybeden çocuklara hiç açılmamış sıfır kutusundan bile çıkmayan oyuncaklarını Belediye Başkanı Sahvet Ertürk’e teslim etti.

  Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, yaptığı açıklamasında, “Belediyemiz olarak Antalya’nın Manavgat ilçesinde başlayan yangınlar sonrası bizde Belediyemiz aracılığıyla yardım kampanyası başlatmıştık. Sağ olsun Domaniç halkı bu kampanyamıza destek verdi. En anlamlı yardım ise dört yaşındaki Miraç kardeşimizden geldi. Kutusundan hiç açılmamış oyuncağını evleri yanan oyuncakları telef olan çocuklara gönderdi. Bu kalbi güzel kardeşimi ve onu yetiştiren ailesine çok teşekkür ederim. Yardımlar Afet Koordinasyon Merkezine teslim edilmiştir” dedi.

  Latest Posts

  spot_img

  Yazarlar