Kütahya Ülkü Ocakları’ndan Vefalı Davranış

Kütahya Ülkü Ocakları her alanda yapmış olduğu vefalı çalışmalara bir örnek daha ekleyerek Murat Vural’ı hayata bağlamanın mutluluğunu yaşadı.

Kütahya Ülkü Ocakları yapmış olduğu sosyal sorumluluk projelerinden bir yenisini daha ilave ederek 2007 yılında geçirdiği iş kazası sonucu yürüme yetisini kaybederek yatağa mahkum kalan, Domaniç / Karaköylü Murat Vural’ı Basın Birimi Yöneticisi olarak görevlendirerek onun yaşama sevincine ortak oldu.

Kütahya Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Akkoç, Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, Domaniç Ülkü Ocakları Başkanı Salih Turan ve beraberlerindeki heyet Murat Vural’ı evinde ziyaret ederek katkılarından dolayı tebrikte bulundular.

Kütahya Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Akkoç sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duygularını “Adı; Murat Vural, Kütahya Ülkü Ocakları Basın Birimi Yöneticisi, 14 yıl önce geçirdiği bir iş kazası sonucu bir çok yetisini kaybetti. Kaybetti gençliğinin baharını, lakin kaybetmedi azmini, kaybetmedi dava bilincini, kaybetmedi Ocaklılık duruşunu, yaşam sevgisini… O bizim sosyal medya ve tanıtım geliştiricimiz, O bizim en etkin yöneticilerimizden… Kadir Mevla’mız gayretinden razı olsun. Çok yaşa e mi Murat Reis” ifadeleriyle dile getirdi.