Domurköy’ü kameralar gözetliyor

Domurköy Muhtarı Süleyman Keskin’in girişimiyle köye 6 adet güvenlik kamerası takıldı. Muhtar Keskin, kameraların köyün güvenliği için yerleştirildiğini dile getirdi.

Domurköy Muhtarı Süleyman Keskin gazetemize yaptığı açıklamada köyün güvenliği için 6 noktaya güvenlik kamerası taktırdıklarını söyledi.

Köy Girişi, köy meydanı, yukarı mahalle, mızık çamı yolu, derecik mahallesi ve çakıl yoluna güvenlik kamerası yerleştirdiklerini ifade eden Muhtar Keskin, “ Göreve geldiğimden bu yana kovid dolayısıyla hiç bir şey yapamadık. Köyümüze kamerayı yerleştirme işi de bugüne kaldı. Köy halkıda oldukça memnun. Bütçemiz sadece mızık çamına el vermedi. Onun içinde Sayın Kaymakamımızdan söz aldık. Oraya ayrı bir sistem kurulacak. Köyümüz bize destek oldu köstek olmadı, bu sebepten dolayı herkese teşekkür ederim. Bundan sonra önümüzdeki projeyi yapacağım. Onu da gerçekleştirirsem köyüme verdiğim sözü tutmuş olacağım” dedi.

Köy sakinlerinden Ali Osman Işık, “ Bugüne kadar iyi kötü tüm muhtarlarımız görevini yaptı. Ama son muhtarımız Süleyman Keskin, başka bir muhtarlık yapıyor. Yönetimi, idaresi, hal ve hareketleri çok hoşuma gidiyor. Köyümüze kamera kurdurdu gelen geçen hırsızlık yapan olursa yakalanacak. Çok teşekkür ederiz” ifadesini kullandı.

Köy halkından Necdet Sert ise, “ Köyümüz için güvenlik kameraları çok güzel oldu. Sebep olan herkesten Allah razı olsun” diye konuştu.
İnegöl’de yaşayan Necati Keskin’de artık kamera sayesinde içlerinin çok rahat olduğunu ifade etti.