TAM KAPANMA İÇİN EN YANLIŞ ZAMAN SEÇİLDİ

Bize göre kesinlikle Allah’tan gelen bir afet, bir salgın değil. Tamamen bizi dinlere, mezheplere, ırklara bölerek bir birimizle savaştıran ve kendilerini dünyanın tek sahibi ilan eden malum güçlerin geliştirdiği grip hastalığı, ilk olarak insanın bol ve ucuz olduğu Çin’de denendi. Reklamı yapıldı ve hızla aynı anda Avrupa’nın göbeğinde patlatıldı.
Zavallı Avrupalılar ne olduğunu anlayana kadar baya bir insanını kaybettiler ve sonun da bunun adı ne olursa olsun bildiğimiz gribin laboratuvarda geliştirilmiş bir grip olduğunu anladılar.
Binlerce yıldır bildiğimiz grip bulaşıcıdır, dikkat edilmezse öldürücü de olabilir ki, gripten her yıl dünya da milyonlarca insan da zaten ölmekteydi.
Domuz Gribi, Kuş Gribi, Tavuk Gribi, derken kırk yıllık gribin adı birden sars ardından merz oluverdi.
2020 Model Gribe ise daha korkutucu bir isim bulundu. Laboratuvarda ki adı Covit 19 insanları şüphelendirince geliştirilen yeni nesil gribe KORONA dediler. Rambo gibi.
Gâvur gribi Müslümanları pek ilgilendirmiyordu. Ne de olsa başka dinin adamları ürettiği için, ne Kâbe’ye ne Mekke’ye ne de camilere giremiyordu. Bu hüsnü kuruntumuz fazla sürmedi. İtalya’dan İngiltere’den nasıl olduysa Kabe’ye bulaşan Korona hacılardan İslam alemine de yayılıverdi.
Bu gâvur hastalığını, ne indirilen hatimler, ne edilen dualar def edemeyince, Müslümanlar da çareyi doktorlarda bilim de aramaya başladılar. Oysa çözüm kendi kitapları Kuran’da da vardı. Ama Kuran askı da ölüler için raflarda bekletiliyordu. Kuran’a göre, ortalıkta salgın hastalık varsa, toplu ibadet te dâhil her şey yasaktır. Aslında, Maske Mesafe ve Hijyen 1400 yıllık Kuran’ın tavsiyesidir.
Dedik ya, dini devleti, olmayan ancak kendilerini dünyanın sahibi gören malum güçler ellerindeki silah sektörü ve dünya sağlık örgütü ile tüm insanlığı dinlere, ırklara, bölüp aralarında ayrılıklar çıkartarak savaştırıyor, savaşta silah, barışta ilaç satarak güçlerine güç katıyorlar.
İnsanları yönetmede kullandıkları metot ise yüzlerce binlerce yıldır aynı metot KORKUTARAK yönetiyor / yönlendiriyorlar.
Biz Kuran’da yazıyordu diye övüne duralım. Bazı korkusuz Homo Sapiensler (Akleden İnsan Türü) işi çözdü. Maske Mesafe Hijyen ve aşı ile eski duruma döndüler.
Biz mi? Toplu düğün, toplu ibadet, toplu kongreler ile dünyanın bir numaralı Koronalısı oluverdik birkaç ay için de. İlaç yok, maske yok, mesafe yok. Çünkü bizde yetkili ve sorumlu adamlar aynı zaman da narsist iş adamı… Koca kışı yatarak ahkâm keserek geçiren, hata üstüne hata yapan, bilim adamlarını dinlemeyenler, tam insanların bağda bahçede, inşaatta çalışacağı zaman da tam kapatmaya gidip insanları daha da zora soktular. İşte bu yüzden ‘Tam Kapanma’ için en yanlış zamanı seçerek özürleri kabahatlerinden daha büyüktür bize göre !