Çukurca Belediyesi’nden led ekranlı yenilik

Çukurca Belediyesi, Çukurca Merkez Okul ile Camii arasında çift görünümlü ve Ilıcaksu Mahallesi Sarıkız da belirlenen bir noktaya 6 m² lik LED ekranlar yerleştirdi.

Çukurca Belediyesi tarafından Beldenin merkezi noktalarına konumlandırılan ve test yayını devam eden LED ekranlar ile Belediyeden yapılan açıklamaya göre vatandaşların, hayatlarını kolaylaştıracak her türlü konuyu ve belediyenin tüm faaliyetlerini daha yakından takip edebilecek.

Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın yaptığı açıklamada, “ Vatandaşlar dijital ekranlar sayesinde önemli gün kutlamaları, kamu spotları; Çukurca Belediyesi’nin kültürel etkinlikleri, yatırımları, hizmetleri ve duyuruları hakkında anında bilgi sahibi olabilecek. Halkın rahatlıkla görebileceği, merkezi noktalara yerleştirilen ekranlar; Çukurca Merkez Okul ile Camii arasında çift görünümlü ve Ilıcaksu Mahallesi Sarıkız da belirlenen bir noktaya yerleştirildi. Çukurca Belediyesi olarak biz de vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için hizmet yolumuzda yürümeye devam edeceğiz. Beldemize hayırlı olsun “ dedi.