ALLAHAISMARLADIK

Cümleten Selamünaleyküm Domaniç
Güzel bir hafta geçirmenizi temenni ediyorsam da maalesef durum vehamiyet arz ediyor.
Ne kadar maske mesafe ve hijyen kurallarına riayet edilmesini yönünde telkinlerde bulunsak ta asrın salgını covid 19 maalesef had safhada…
Maalesef geçen hafta bendeniz de naçizane bu hastalığa yakalananlar grubuna dahil oldum. Ha elhamdülillah bu süreç bazen ağır bazen hafif seyrinde devam etmiş olsa da 10 gün gibi uzun süre zarfında sevdiklerimden ayrı kalmak beni haylice yıprattı.
Bu süreçte ne öğrendim biliyor musunuz ?
Maalesef bu hastalıkta kanser veya diğer hastalıklar gibi olağan ve sıradan hale gelmiş olması, tabi ki de ölüm var ve bizler ölümün var oluşuna canı gönülden inanıyoruz.
Amma velakin şu zamanda öyle bir koşuşturma içine girmişiz ki çevremizde olan bitenden haberdar bile değiliz maalesef..
Biliyorum şu süreç te kimse kimseden hiç bir beklenti içine girmemeli ama bazen öyle anlar oluyor ki insan belki maddi olmasa da maneviyat yönünden sevdiklerinden bir nebze de olsa ilgi ve alaka bekliyor veya hadsizlik olmuş olsa da sevdiklerinden o ilgi ve alakayı göremediği zaman ister istemez hayal kırıklığı yaşıyor .
Bazı insanlar belki ailesine belki sevdiklerine belki de abim veya ablam dediği ailesinden bile yakın gördüğü kişilerden aynı samimiyeti göremeyince çocukça küsmeyi tercih ediyorlar.
Neyse bu satırları buraya neden yazdım bilmiyorum lakin bendenizin de bir kırılma noktası var sanırım.
Demek ki bende bir insanım benimde duygularım var ve bende değer verdiğim insanlara bir zaman sonra kırılıp darılabiliyorum.
Sanırım şuan ki durum tamda tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış hesabına döndü.
Uzun lafın kısası bu yazdığım iki satır ile Ocak 2018 tarihinde başladığım ve 4 yıl gibi uzun zaman zarfında hemen hemen her gün zevk alarak yazdığım Domaniç Gazetesi’ndeki serüvenim bu haftadan itibaren son bulmuştur .
Okuyana da okumayana da yazdığım yazılara değer verene de minnettarım.
Bu çetrefilli yolda Domaniç Gazetesi Ailesinin başarıları daim olsun.
Herkese minnettarım..
Allahaısmarladık ..
Kalın Sağlıkla..