Ak Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, “Domaniç şantiyeye dönüyor”

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, ‎8 ‎Nisan ‎Perşembe günü ilçemizi ziyaret etti.

Ceyhun, Domaniç’e yapılacak yeni yatırımlarla Domaniç’in şantiyeye döneceğini söyledi.

Yönetim ile birlikte esnaf ziyaretleri yapan Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, ziyaretler sonrası gazetemize açıklamada bulundu.

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun gazetemize yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

DOMANİÇ BİZİM EN GÖZDE İLÇELERİMİZDEN

“Bizler hem il başkanlığı, milletvekillerimiz, il özel idaremiz, valiliğimiz hep beraber ortak uyum içinde çalışarak gerçekten bizim en gözde ilçelerimizden olan Domaniç’e hizmet etmeye çalışıyoruz. Buralar kuruluşun toprakları, buralar göçün memleketi. Burada Hayme anamız var, burada atamız var, bunun farkındayız ve bilincindeyiz. Bu yüzdende gerek Ankara ziyaretlerimizde bizzat bakanlıklara giderek, gerekse de bizzat buralara getirerek buraların manevi atmosferini ve yatırımlar içinde ihtiyaçlarını yerinde göstermeye çalışıyoruz.

DOMANİÇ – TAVŞANLI YOLU İHALESİNE ÇOK SAYIDA KATILIM OLDU

Geçtiğimiz günlerde ulaştırma bakanımız buraya gelip Tavşanlı Domaniç yolu için yerinde bir gözlem yapmıştı. Bundan çok kısa bir süre sonrada Tavşanlı Domaniç yolumuzun ihalesi gerçekleşti. Çok sayıda katılımcı vardı, o yolla ilgili bunların arasında 2 ay süren bir değerlendirme yapıldı. İnşallah çok yakın zamanda sözleşmesi tamamlanmış yer teslimi yapılacak ve büyük bir şantiyenin kurulduğunu göreceğiz. İnşallah hızlı bir şekilde çalışarak, sizin için ve bizim için çok önemli olan Tavşanlı Domaniç yolu en kısa zamanda hizmete açılacaktır. Hava şartları da bu zamanlarda başlamasını uygun gösteriyor.

YENİ PROJELERİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

Ayrıca göletlerle ilgili çalışmalar olsun cezaevi, hastane,araç ekipman destekleri ve geçtiğimiz günlerde gelen Gençlik ve Spor Bakanlığımız bizzat kendimizin talep ettiği kapalı spor salonumuzun ve yine göç yoluyla ilgili taleplerimizi de yakından takip ediyoruz.

DOMANİÇ’TE Kİ UYUM BAŞARIYI GETİRMİŞ

Domaniç’e geldik esnaf ziyareti yaptık, bu zor günlerde olan görüşlerini de aldık. Bundan sonrada biz bu ziyaretlerimize devam edeceğiz. Bizi burada da en mutlu eden şey teşkilat olsun, kaymakamlık olsun, belediye olsun, herkesin uyum ve bir arada olması. İşte bunun sonucunda da Domaniç şantiyeye dönüyor. Bir yerde uyum varsa hizmette geliyor, çalışmada geliyor. Tabi ki Başkanımız bizim için ayrıca önemli, burada yapılan tespitleri aynı zamanda ihtiyaçları öyle bir güzel istişare ediyor ki, istişare neticesinde ortaya çıkan sonucu bakanlıklarda olsun milletvekilleriyle ve diğer erklerle yaptığımız toplantıları dile getiriyoruz. Ve şunun sözünü de buradan veriyoruz Domaniç’in gerekli yatırımları alması adına çalışmaları ciddi bir şekilde devam etmesi adına biz mesai gözetmeyeceğiz”

Daha sonra Başkan Ceyhun, Domaniç yönetimi ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.