Muratlı’nın Yolları 2022’de Genişleyecek

Muratlı Köyü Muhtarı Cihan Ay, “Encümenlerden söz aldım köyümüzün yolları 2022’de genişletilecek. İnşallah Sıcak asfaltta atarlar” dedi.

Muratlı Köyü muhtarı Cihan Ay, gazetemize gelerek yaptığı açıklamada köyüne müjde verdi. Muhtar Ay; “ İl Encümenlerimiz Mustafa Şimşek ve Mehmet Arif Varol ile Muratlı köyüne yapılacak yatırımları konuştuk. Geçtiğimiz yıl köyün altyapısı yenilendi. Kışı biraz çamurlu geçirdik ama bu yıl sokaklarımız Köylere Hizmet Götürme Birliğinin destekleri ve kendi imkânlarımızla yenileyeceğiz. Gerekli malzemelerimiz tamamlandı. Havaların düzelmesiyle de çalışmalara başlayacağız.

Ayrıca İl Genel Meclisi Üyelerimiz Mustafa Şimşek ve Mehmet Emin Varol ile yaptığımız görüşmeler çerçevesinde, 2022’de köyümüzün ana yollarının genişletileceği sözünü aldık. Tüm köylere sıcak asfalt atılırken Domaniç’in en büyük köyüne herhâlde eski şartlarda atılan asfalt atılmaz. Umarım iki üç kilometrelik köyün ana giriş yolları da sıcak asfalt olur. Köyümüze yapılacak hizmetlerde bizlere destek olan Kaymakamımız Muhammed Enes İpek ve İl Genel Meclis üyelerimize teşekkür ederim” dedi.