Açık ceza evi yapımı için firma yetkilileri geldi

Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Domaniç Açık Ceza İnfaz Kurumu yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilmesinin ardından sözleşmeler imzalandı.
İhaleyi alan firma Belediye ruhsat işlemleri ve yer tesliminden sonra bir iki haftaya kadar başlayacak. Yer tesliminden itibaren 360 (ÜçyüzAtmış) takvim günü içerisinde tamamlanacak.

Ak Parti Domaniç İlçe Başkanı Ahmet Özoğul, “Domaniç Açık Ceza İnfaz Kurumu yapımı için ihale tamamlandı. Sözleşmeler imzalandı. Domaniç Belediyemiz ruhsat işleri için çalışmalarına hız verdi yer teslimi yapıldıktan sonra bir veya iki hafta içinde ilk kazma vurulacak. İhaleyi en düşük teklif vererek 17.528.750,00 TL’ye alan Evrensel Yol İnşaat A.Ş. firma yetkilileri Davut Kılıçer, Yavuz Gökçe ve Serdar Doğan alanda incelemeleri de gerçekleştirdiler. Yer teslimi yapıldıktan 360 gün sonra Ceza evimiz teslim edilecektir. Bu ihale aşamasında destek veren herkese teşekkür ederim. İlçemize hayırlı olsun” dedi.