Çukurca Beldesi halı saha yapımı başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından İl Özel İdare aracılığıyla Domaniç Çukurca Beldesi Ilıcaksu Mahallesine ihalesi yapılan Halı sahanın yapımına başlandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından İl Özel İdare aracılığıyla Kütahya geneline 20 adet 20×40 sentetik halı saha yapılıyor. Geçtiğimiz yıl Özel İdare tarafından Karaköy’e yapılan halı sahadan sonra bu yıl 20 adet sentetik sahadan biri Çukurca Beldesi Ilıcaksu Mahallesine yapımı başladı.

Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın, “Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından İl Özel İdare aracılığıyla Kütahya geneline 20 adet 20×40 sentetik halı saha yapımı için ihalesi yapıldı ve Ilıcaksu Mahallemizde çalışmalara başlandı. Çukurca Otluk Deresi halı saha yapımının projeleri hazırlanmış olup Spor Toto teşkilatı ile görüşmelerimiz devam etmektedir. İnşallah en kısa sürede ihalesi yapılarak seçim vaatlerimizin arasında yer alan halı saha yapımlarını gerçekleştireceğiz. Beldemize ve Gençlerimize hayırlı uğurlu olsun. Halı saha tesisin Beldemize kazandırılmasında büyük emeği olan İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz, Domaniç Ak Parti İlçe Başkanımız Ahmet Özoğul, İl Genel Meclis Üyelerimiz Mustafa Şimşek ve Mehmet Arif Varol’a emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.