Domaniç’in sonbahar güzelliği sanal sergi olacak

Kütahya Evliya Çelebi Fotoğraf Derneği bu hafta sonu Domaniç Dağlarının sonbahar güzelliğini görüntüledi. Dernek bölgede çektiği fotoğraflarla sanal sergi oluşturacak.

Domaniç Dağlarının, sonbaharda ki renk cümbüşünü görüntülemek için Kütahya Evliya Çelebi Fotoğraf Derneğinin organizasyonu ile Kütahya, İzmir ve Bursa’dan gelen fotoğrafçılar Topuk Yayla, Kaşalıç, Çatalalıç gibi alanlarda çekim yaptı.

Gazetemize açıklama yapan Kütahya Evliya Çelebi Fotoğraf Derneği Başkanı Emel Oğur, “ Kütahya Evliya Çelebi Fotoğraf Derneği olarak Domaniç’in sonbahar güzelliklerini yaşamak ve yaşatmak için Kütahya, İzmir ve Bursa dan gelen fotografçı arkadaşlarla birlikte Domaniç’te günübirlik güzel bir fotoğraf turu yaptık. Covit 19 Pandemisinin insanları bunalttığı bu günlerde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikte güzel dostluklar hoş anılar ve güzel kareler yakaladık. Bu fotoğrafları sanal sergi yaparak Domaniç in tanıtımında kullanmayı düşünüyoruz. Bize gezimizde eşlik eden Serdar Yiğit arkadaşımıza da çok teşekkür ederiz” dedi.