Ak Parti Milletvekili Gazel, “Özellikle Domaniç yolunu Bakanla Görüştük”

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, yaptığı açıklamada, “Kütahya’nın şu anda devam eden yollarıyla ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakanımızla bir görüşme yaptık. Özellikle Domaniç- Tavşanlı arası yol ve planlamaya alınacak diğer yollarla alakalı görüştük. Şu anda yapımı devam eden Abide yolu ve Emet Tavşanlı arasındaki yol ile alakalı da birtakım görüşmelerde bulunduk. İnşallah önümüzdeki dönem içerisinde Kütahya’nın ilçe yollarının tamamı bu vesileyle bitmiş olacak nasip olursa.dedi.

“Tarım ve Orman Bakanlığımızla da yapmış olduğumuz görüşmede birtakım konuları ele aldık. Çiftçimizin mağduriyetine sebep olan çeşitli olaylarla ilgili de bu geçmiş olduğumuz dönemde mesela don olayı olmuştu bu konular hakkında da görüşmelerimiz oldu.” Diyen AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel konuşmasında şu açıklamalara yer verdi.

-Bizim toplantılarımız devam ediyor. Milletvekillerimizle, Sayın valimizle de istişare halindeyiz. Valimiz gerçekten çok çalışkan, Kütahya’ya bir şeyler vermek için gecesini gündüzüne katan ve yerinde durmayan bir Vali. Dolayısıyla birlikte sürekli istişare halindeyiz.

Kütahya’nın ihtiyacı olan noktalarda görüşmeler yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde Sağlık Bakanımızla da görüşebiliriz, ondan sonra Adalet Bakanıyla planladığımız bir görüşme var.

Bütün bakanlıklarla ilgili Kütahya’nın hangi konuda neye ihtiyacı varsa onunla ilgili o ihtiyaçları çıkarttığımız anda, dokunulması gereken noktalarda biz bu ziyaretleri yapıyoruz.” İfadelerine yer verdi.