Eski Belediye Başkanından Gazetemize Mektup

Geçtiğimiz hafta ki 7 Ekim 2020 tarihli gazetemiz de ki, “Bu Bir İlandır / Domaniç’ te 14 bin kişi işe alınacak” başlıklı makalemizi okuyup, heyecanlanarak gazetemize gelip bizi tebrik eden Domaniç Belediyesi Eski Başkanlarından ve Gazetemizin ilk abonelerinden İbrahim Önder, ” Yazıyı okuyunca gözlerim doldu. Çok heyecanlandım” dedi.

Emekli Öğretmen ve Belediye Eski Başkanı İbrahim Önder in yazısı: “07 Ekim 2020 tarihli gazetenizin 8. Sayfasında “Bu Bir İlandır” Domaniç’te 14 bin kişi işe alınacaktır. manşetli yazınızı okudum. Emekli bir öğretmen olarak Domaniç’i çok seviyorum. Bu nedenle hayatımı burada geçirmekteyim. Hayatımın şu anına kadar çevreme olumlu, güzel neler yapabilirim diye düşünürüm. Aslında herkes bunu düşünür, düşünmelidir. Siz değerli Domaniç Gazetesi bu düşüncelerime ortak olup topluma en güzel biçimde sunmuş açık açık anlatmışsınız.
Yazınızın tamamını benimsiyor, bu duygularınızın bütün Domaniçliler de kabul görüp gerçekleşmesi için Domaniçlilerin bir ve beraber olmasını diliyorum. Benim duygularımın, sizin kaleminizden duyurulduğu için sizi kutluyorum” dedi.