‘Ecdat Yadigarı’ paylaşımı ile gönülleri fethetti, şimdi gidiyor

İlçemiz Kaymakamlık görevini yürüten Kaymakam Ahmet Salih Poçanoğlu, Artvin Vali Yardımcısı olarak atandı.

Önceki dönem Kaymakamımız Mesut Ozan Yılmaz’ın Van Vali Yardımcısı olarak tayininin çıkması sonucu Asil olarak ilçemize atanan Kaymakamımız Ahmet Salih Poçanoğlu, 11 ay ilçemizde görev yaptıktan sonra Artvin Vali Yardımcısı olarak ilçemizden ayrılıyor.

Kaymakam Poçanoğlu, tayininin Domaniç’e çıkmasının hemen akabinde kendi sosyal medyasından paylaştığı, “ECDAT YADİGÂRI KÜTAHYA-DOMANİÇ’E HAKKIN RIZASI İÇİN HİZMETKÂR OLMAYA YOLCULUĞUM BAŞLIYOR” ifadesi ise gönülleri fethetmişti.

Poçanoğlu atama kararı sonrası ise gazetemize açıklama yaptı. Poçanoğlu, “Değerli Domaniçli hemşehrilerim; Böylesi; tarihi, doğal güzellikleri ve güzel insanları olan bir yerin hizmetkarı olarak görev yaptığım için şükrederek sizlere veda ediyorum. Artvin Vali yardımcısı olarak çıkacağım bu yeni yolda dualarınıza ve haklarınızı helal etmenize talibim” dedi.

Çalıştığı süre boyunca güler yüzlü kişiliği ile kimsenin kalbini kırmadı, kimseyi kapısında bekletmedi, gelen her vatandaşın sorunları için birebir ilgilendi. Görevini bundan sonra Artvin Vali Yardımcısı olarak yürütecek olan Kaymakam Poçanoğlu, Pazar günü ilçemizden ayrılacak.