Gençlere, 19 Mayıs ve Kadir Gecesi için anlamlı hediyeler

Domaniç Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile İlçe Müftülüğü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile aynı güne denk gelen Kadir Gecesi için anlamlı bir program düzenledi.

HABERİN VİDEOSUNU BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

 

Domaniç Kaymakamlığı önderliğinde düzenlenen programda, ilçedeki gençlere 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı için Türk bayrağı, Kadir gecesi nedeniyle de Kuranı Kerim ve İlmihal hediye edildi.

Domaniç Kaymakamı Ahmet Salih Poçanoğlu, gazetemize yaptığı açıklamada Ramazan’ın başlangıcı ve 23 Nisan’ı ilçede çok güzel kutladıklarını ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı ile Kadir Gecesi’ni de yine güzel bir programla kutladıklarını söyledi.

Poçanoğlu,” Böylesine anlamlı bir günde ilçemizdeki gençlerimiz ziyaret ederek, hediye takdim ediyoruz. Kovid-19 nedeniyle büyük coşkuyla kutlayacağımız bu bayramlar, evde kutlanır hale geldi. Biz o coşkuyu evlerimizde birebir göz temasıyla yaşadık” dedi.

İlçe Müftüsü Şaban Durmuş “İlçe merkezi ve köylerdeki gençleri dolaşarak gençlerimize 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle şanlı Türk bayrağımızı, akşamında kutlayacağımız Kadir gecemizden dolayı Kuranı Kerim ve İlmihal hediye ettik. Gençlerimiz çok mutlu oldular” diye konuştu.

Çamlıca köyünde yaşayan Eren Yaşar ise aldıkları bu anlamlı hediyeden dolayı memnuniyetini dile getirdi.