Kütahya’yı temsilen Domaniç katıldı

Bursa’da Gerçekleşen Ülkü Ocakları Genel Merkezi İller Arası Bozkurtlar Turnuvasına, Kütahya Ülkü Ocaklarını temsilen Domaniç Ülkü Ocaklarının mücadele ettiği turnuvada finalde elendi.

Kütahya, Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Bilecik, Eskişehir ve Yalova illerinin Ocak takımlarının katıldığı turnuvaya Bursa ili ev sahipliği yaptı. Kütahya Ülkü Ocakları ilk maçta Yalova, ikinci maçta ise Bilecik’i mağlup ederek finalde Bursa Ocak ile eşleşti. 9 Şubat 2019 da saat 20.00 de Bursa’da oynanan maçı kaybeden Kütahya Ocak bölgesel grubu 2. olarak bitirdi. Gerçekleşen müsabakalara ilgi oldukça yoğundu.
Kütahya Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Akkoç, Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Cahit Özdemir ve Yönetimi, MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı her maça gelerek gençlerle birlikte olup tribünde maç izlediler. Gazetemize açıklamalarda bulunan, Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Akkoç, “Domaniç Ülkü Ocakları Başkanı Salih Turan’a çok teşekkür ediyorum. Bozkurt yürekli gençlerimizi kutluyorum Kütahya’mızı en iyi şekilde temsil ettiler. Onlarla gurur duyuyorum. Ayrıca, bizleri Bursa’da ağırlayan, ev sahipliği yapan Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Cahit Özdemir ve Yönetimine, MHP Bursa İl Başkanımız Cihangir Kalkancı’ya çok teşekkür ediyorum” dedi.

Domaniç Ülkü Ocakları Başkanı Salih Turan, “Öncelikle Ocak gençlerimize çok teşekkür ediyorum. Canla başla mücadele edip bizleri finale taşıdılar. Domaniç Ülkü Ocakları olarak Eğitim ve Spor alanında da etkinliklerine devam edeceğiz. Bizlere bu imkanı sunan il başkanım Serdar Akkoç Başkanıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

Domaniç Belediye Başkanı Sahvet ERTÜRK maçtan sonra iki takımada hediyeler taktim ederek, Domaniçli gençlerle bir kez daha gurur duyduğunu ifade etti.

Başkan Ertürk, Domaniç gençlerini Ülkü Ocaklarında çay içmeye davet etti.