Kaymakamlıktan Elektrik Kesintilerine “PAYLAŞIM” Uyarısı

Tavşanlı Kaymakamlığı Tavşanlı’da,çalışmalar nedeniyle yapılan elektrik kesintileri hakkında OEDAŞ yetkilileriyle görüştü. Bilgilendirme uyarısı yaptı. Darısı Domaniç in başına !

Konuyla ilgili yapıla açıklamada; “İlçemiz genelinde sık sık meydana gelen elektrik kesintileri ile ilgili olarak Zorlu Enerji OEDAŞ Genel Müdürlüğü Kütahya yetkili direktörü Sn. Muzaffer YALÇIN ile görüşülerek, yaşanan elektrik kesintileri sebebiyle vatandaşlarımızın büyük sıkıntı yaşadığı kendilerine iletilmiştir.

Kaymakamlığımızca, elektrik hatlarının yenilenme çalışmalarının arttırılması ve yatırım programının geniş tutulması gerektiği özellikle kendilerine belirtilmiştir. Oluşan kesintilerin nedenleri ile yapılan çalışmaların vatandaşlarımızı bilgilendirecek şekilde duyurularının önemi, çağrı merkezlerine vatandaşlarımızın rahat ulaşmaları, elektrik kesintilerinin sebebi, ne kadar süre ile kesinti olacağı gibi konuların OEDAŞ’ın sosyal medya üzerinden bir hesap açıp, kamuoyuyla paylaşmalarının gerekliliği kendilerine iletilmiştir. Kaymakamlığımız bu noktada konunun takipçisi olacaktır” denildi.