Elektrik kesintileri illallah dedirtti

Sık sık kesilen elektrikler hayatı felç ederken, işletmelerde de önemli verim kayıplarına yol açıyor.

Günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında bulunan elektrik enerjisinde yapılan plansız kesintiler nedeniyle elektrikli ev aletleri zarar görüyor.
Vatandaşların sinirleri de iyice bozuluyor.

Gazetemizin sık sık dile getirdiği, vatandaşları özellikle esnafı artık iyice çileden çıkaran bu kesintilere bir çözüm bulunsun. Bu kadar sessizlik yeter. ARTIK İLÇENİN YETKİLİLERİNDEN BİR GİRİŞİM BEKLİYORUZ !

KALICI ÇÖZÜM BEKLENİYOR

Soğuk hava etkisini sürdürürken sık sık meydana gelen elektrik kesintileri vatandaşı çileden çıkarıyor. Bazen saatlerce devam eden elektrik kesintileri nedeniyle zor günler geçiren vatandaşlar, bölgesinin elektrik dağıtım şirketi olan OEDAŞ’tan artık bu soruna kalıcı bir çözüm bulmasını istiyor.

EN TEMEL İHTİYAÇ

Özelleştirme sonucu kaliteli ve kesintisiz enerji bekleyen tüketiciler hayal kırıklığı yaşamaya devam ediyor. Vatandaşların en temel ihtiyacı olan kaliteli ve kesintisiz elektrik enerjisinin sunulmasındaki sorunların devam etmesi nedeniyle bu alandaki özelleştirme daha çok sorgulanır hale geldi.

HAYAT ÇİLEYE DÖNÜŞÜYOR

OEDAŞ, elektrik kesintilerine son verecek yatırım ve düzenlemeleri tam olarak yapmaması nedeniyle Domaniç’te ve çevre ilçelerde hayat çileye dönüşürken, işyerlerinde önemli verim kaybı yaşanıyor. Düzensiz elektrik nedeniyle önemli kayıplar yaşayan işletmeler, soruna kalıcı bir çözüm bulunmasını bekliyor. Elektrik kesintileri, işletmelerdeki kayıpların yanında ev ve işyerlerindeki elektrikli cihazların arızalanmasına da yol açıyor. İlçemiz yetkililerinden artık bu konuda bir girişim bekliyoruz.