Şeker ‘Tatlı rekabet beraberinde dostluğu getirir’

Domaniç 1. Amatör kümede mücadele eden Çukurca Belediyespor Başkanı Ahmet Şeker Muratlıspor’a Play-Off’larda başarı diledi.

Domaniç 1. Amatör kümede şampiyonluk yarışı yapan ve bu yıl kurulan iki komşu takımdan Çukurca Belediyespor Başkanı Ahmet Şeker Muratlıspor’u tebrik ederek başarılar diledi.

Çukurca Belediyespor Başkanı Ahmet Şeker, “Bizler geçmişten gelen donanımlarımız ile gençlerimize destek olmak için bu yola, bu sene başında başladık. Başkanları olarak yıllardan beri arkadaşız ve bazen aynı takımda bazen farklı takımlarda top oynadık. İki kulüp Başkanı olarak, arasında ki dostluğu genç futbolcularımıza da örnek teşkil etmesi için mücadeleler verdik. Çok şükür bunu diğer kulüplerimiz ile de başardık. Herkesin tek mücadelesi kendi aramızda sahalarda yaptığımız mücadeleler dışında birlik ve beraberliğimiz her zaman pekiştirmesini bildik. Tabi ki her maç olduğu gibi bazı maçlarda rekabetin getirdiği ufak tefek sıkıntılar oluyor. Ama her seferinde her takım dost olmasının yanında tatlı rekabetler gerçekleştiriyor.

Tatlı rekabet beraberinde dostluğu getirir

Bizler ve bizler gibi düşünen her Başkan, her yönetim ekibi gençlerimizi keşfedip daha ileriye götürmenin peşinde. Bu maçlar tatlı rekabetin beraberinde dostluğu getirdi. Domaniç 1. Amatör kümede mücadele edip Play-Off’a giden Muratlıspor’a başarılar diler, dostluk ve kardeşliğimizin devamını dilerim” dedi.