Domaniçspor olağanüstü kongreye gitti

Domaniçspor Kulübü tek liste halinde olağanüstü kongre gerçekleştirdi.

Domaniçspor Kulübü Ali Fuat Yaman Başkanlığında yürütülen Olağanüstü kongre, Nadir Gök’e ait işyerinde (HYG kafede) gerçekleşti. Kongrede Sait Uysal ve ekibi yeni yönetim kuruluna seçildi.

Yeni seçilen Başkan Sait Uysal, “Domaniçspor Kulübü 1975 yılında kurulmuş, 1976 yılında federe olup Kütahya 1. Amatör Kümede mücadele etmeye başlamıştır. Kuruluşundan bu güne kadar geleneğimizin devam etmesi için Domaniç Yağlı Pehlivan Güreşlerine sahip çıkmıştır. 2011 yılında Voleybol ligine katılmış ve Kütahya’da 1. Olmuştur. Uşak ilinde yapılan 3. Lige terfi maçlarına katılmıştır. Sonraki yıllarda maddi imkânsızlık nedeni ile katılamamıştır. Bizlerin amacı geçmişte yapılan çalışmaları bir adım ileriye götürüp Domaniçspor’u başarılı bir kulüp haline getirmektir” dedi.
Yeni Yönetim Kurulu; Başkan Sait Uysal, Nadir Gök, Hüseyin Akgüneş, Oktay Ergün, Tugay Öner, Sabri Dinç, Yaşar Emer, Mutlu Ulu, Levent Haliş.

Denetleme Kurulu Asil; Ramazan İlik, Selim Atay ve Erol Demir. Domaniçspor Yönetim Kurulu

Yedek; İsmail Akgüneş, Uğur Sağlam, Kudret Çağlar, İbrahim Kabak, Aydın Kabak, İbrahim Ak, Bayram Yavuz, Dursun Mermi ve Erdal Yeşil. Denetleme Kurulu Yedek; İsmail Demirsoy, Haşim Süngü ve Nadir Kara.