İsmail Erçek müziğe devam dedi

İlçemizin, hatta bölgenin tanınan ve sevilen yöresel sanatçılarından İsmail Erçek, müziği bırakma kararı almıştı, ancak yoğun ısrar ve baskılar üzerine müziğe devam etme kararı aldı.

Daha önce sosyal medya hesaplarından müziği bıraktığını duyuran yöresel sanatçı İsmail Erçek, ancak sevenlerinin yoğun ısrarları sonucunda bu kararırndan vazgeçti.

Erçek yaptığı açıklamada, “Sevgili gönül dostlarım. Önümüzdeki yıldan itibaren müzik kariyerime tümüyle son vereceğimi tüm sosyal medya hesaplarımdan bildirmiştim. O tarihten bu güne kadar her gittiğim organizasyonlarda müziği bırakmamam hakkında ısrarlar ve hatta baskıya varacak şekilde yoğun çabalar,iyi yönlü eleştiriler ve tepkiler aldım. Artık bu konu hakkında daha fazla siz gönül dostlarımın hatrını kıramayarak müziğe devam etme kararını almış bulunmaktayım.Tekrardan bana göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve alakalarınıza çok teşekkür ediyorum. En kötü karar,kararsızlıktan iyidir diye düşünüyorum. Kamuoyuna saygıyla arzederim” ifadelerini kullandı.

Erçek, “Bu bağlamda benimle iletişime geçmek isteyen dostlarım ,sosyal medya hesaplarımdan ve telefon hattımdan ulaşabilirler” diye duyurdu.