İki kulüpten beklenen tablo

Domaniç 1. Amatör kümede mücadele veren iki komşu takımdan centilmenlik örneği.

Domaniç 1. Amatör kümede şampiyonluk yarışı yapan ve bu yıl kurulan iki komşu takım birbirlerine başarılar diledi. Çukurca Belediyespor Başkanı Ahmet Şeker ve futbolcuları tarafından maçtan bir gün önce Muratlıspor kulübünü ziyaret ederek tablo hediye etti.
Çukurca Belediyespor Başkanı Ahmet Şeker, “Biz iki kulüp başkanı olarak yıllardan beri arkadaşız. Kendi aramızda sahalarda yaptığımız mücadeleler ile birlik ve beraberliğimiz her zaman pekiştirmesini bildik. Tabi ki her maç olduğu gibi bazı maçlarda rekabetin getirdiği ufak tefek sıkıntılar oluyor. Ama her seferinde her iki takım dost ve komşu olmasının yanında tatlı rekabetler gerçekleştiriyor. Bu hafta oynayacağımız maç şampiyonluğun kaderini belirleyecek. Bizler hem yönetimimiz, hem de futbolcularımız ile birlikte bizlere daha önce el emeği göz nuru tablo hediye eden Muratlıspor’a başarılar dilemek için kulüp binalarında hem çayını içtik hem de hediyemizi takdim ettik. Bu bir yarış hak eden kazansın, dostluğumuz hep baki kalsın. Herkese başarılar dilerim” dedi.

Muratlıspor Başkanı Mehmet Gün, “Dost ve komşu kulüp Çukurca Belediyespor Başkanı ve yöneticilerine bu güzel hediye ve ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. Biz büyükler gençlerimizin her zaman yanında olduk. Ahmet kardeşimle hep bir araya geldiğimizde köyümüzün gençleri için neler yapabiliriz hep konuşurduk ve bunun için mücadele ettik. Kendisi gençlere çok önem verir. Onların geleceği için hep çaba harcar. Yarın oynanacak maç önemli. Her iki takıma başarılar dilerim” dedi.