Yeni Kaymakam ‘Ecdat Yadigarı’ paylaşımı ile gönülleri şimdiden fethetti

İlçemiz Kaymakamlık görevini yürüten Kaymakam Mesut Ozan Yılmaz’ın, Van Vali Yardımcısı olarak tayininin çıkmasının ardından yeni Kaymakamımız Ahmet Salih Poçanoğlu görevine başladı.

Yeni Kaymakamımız Ahmet Salih Poçanoğlu, 27 Ekim 2019 Pazar günü görevine başladı.

Poçanoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ecdat yadigârı Kütahya-Domaniç’e Hakkın rızası için hizmetkâr olmaya yolculuğum başlıyor” ifadelerini kullandı.

Kaymakam Ahmet Salih Poçanoğlu, 31 Mart 1991 tarihinde Konya’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Konya’da tamamladı. 2009 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden 2014 yılında mezun oldu. 24 Temmuz 2017 yılında Mülki İdare Amirliği mesleğine, Isparta Valiliği Kaymakam Adayı olarak intisap etti. Sırası ile 3’er hafta Denizli-Honaz ve Manisa Gölmarmara’da Kaymakam Refikliği yaptı. Amasya-Hamamözü Kaymakam Vekilliğini tamamlayan Poçanoğlu, İngiltere Manchesterda Manchestar Metropolitan Üniversitesinde dil eğitimini tamamlamış ve ingilizce bilmektedir. 2 aylık Kaymakamlık kursunu başarı ile bitiren Poçanoğlu, 27 Ekim 2019 tarihinde Domaniç Kaymakamı olarak göreve başladı.