Çukurca ‘Barış Pınarı Harekatına’ destek ile maça çıktı

Domaniç 1. Amatör Küme maçlarında bu hafta oynanan maçlar ile Çukurca Belediyespor 3 puan alarak puanını 12’ye yükseltti. Çukurca bu galibiyeti ile liderliğini korudu.

Domaniç 1. Amatör Küme 6. Hafta maçlarında Çukurca Belediyespor rakibi Karaköyspor’u 4-0 yenerek liderlik koltuğunu bırakmadı.

Maç öncesi, ‘Dualarımız Mehmetçik İle’ Barış Pınarı Harekatı haghtag ile maça çıkan Çukurca Belediyespor taraftardan alkışı aldı. Taraftarları ile hatıra fotoğrafı çekilen futbolcular Mehmetçiğe desteği göstermek için pankart önünde asker selamını vermeyi unutmadı.

Çukurca Belediyespor Başkanı Ahmet Şeker, “Sınırımızda başlatılan Barış Pınarı Harekatı’na bizlerde destek veriyoruz. Bu amaçla tüm oyuncularımız ve taraftarımız ile askerlerimize asker selamımızı gönderiyoruz. Askerlerimiz Suriye’de ülkemiz için çatışırken Tüm Türkiye’nin birlik ve beraberliğini korumaları gerekiyor. Bizlerde hem oyuncularımız, hem yönetim kurulumuz hem de Zeybekler Taraftar Grubumuz olarak sporun, dostluğun pekişmesi, birlik ve beraberliğin sağlanması adına yapıldığını iyi bilen bir kulübüz. Tüm takımlara buradan başarılar dilerim” dedi.