Komutana ve Müdüre Veda Yemeği

Domaniç İlçe Jandarma Komutanı Ali Çelik ve Domaniç İlçe Mal Müdürü Ali Yaşar Çavuş’un tayinlerinin çıkması sebebiyle veda yemeği düzenledi.

Ilıcaksu Sarıkız Mesire alanı Alimim Yerinde düzenlenen veda yemeğine İlçe Kaymakamı Mesut Ozan Yılmaz, Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın, Daire Amirleri, Çalıma Arkadaşları, Siyasi Parti Temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

İlçemizden ayrılan Komutan ve Müdüre başarı belgelerini takdim eden Kaymakam Mesut Ozan Yılmaz şunları söyledi; “2 tane müdürümüz geldi ekti biçti ve artık gidiyorlar. Onlar için artık sonbahar. Kimi sağlık koşulları kimi ise tayin sebebi ele aramızdan ayrılacaklar. Domaniç’e bir gelirken bir de giderken üzülüyorsun. Gelirken nasıl bir yer olduğunu bilmediğiniz için, geldikten sonra da buradaki insanlardan, doğal güzelliklerden ayrılacak olduğunuz için üzülüyorsunuz. Katılımınız için hepinize teşekkür ederim. Domaniç Jandarma komutanımıza emekli olursa ailesiyle birlikte mutlu huzurlu emeklilik diliyorum. Mal müdürümüze de gittiği yerde başarılı ve sağlıklı bir çalışma hayatı diliyorum. Benden yana hakkım varsa helal ediyorum. Hepinize iyi akşamlar dilerim” dedi.