Çukurca Belediyespor lige hazır

Domaniç 1. Amatörde ilk kez bu yıl mücadele edecek olan Çukurca Belediyespor lige hazır.

15 Eylül’de başlayacak olan maçlara bu yıl ilginin fazla olması bekleniyor. Tüm takımlar aylar öncesinden lige hazırlandı. Çukurca Belediyespor Başkanı Ahmet Şeker, “Bu yıl Domaniç 1. Amatör maçları bambaşka olacak. Aylar öncesi hazırlıklar başladı. Tüm takımlar kendi aralarında dostluğun, kardeşliğin ve birlik beraberliğin sağlanması adına hazırlık maçları yaptı. Bizler sporun dostluk ve kardeşlik adına yapıldığını bilen kulüplerdeniz. Bu vesile ile çıktığımız bu yolda yurt içi ve yurt dışı bir çok vatandaşımız destekçimiz oldu. Çukurca Belediyespor olarak tüm takımlara başarılar dileriz. Çıktığımız bu yolda örnek bir lig tamamlayarak ligi bitirelim istiyoruz” dedi.

Forma satışı ile kulübe gelir sağlıyorlar

Bu yıl Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın, Spor Kulübü Başkanı Başkan Ahmet Şeker ve gençlerin katkıları ile kurulan takıma yurt dışından da destek yağıyor. Çukurca Belediyespor’un logosunun basılı olduğu forma satışına yurt dışında yaşayan gurbetçilerde destek verdi. Kulübe destek için bastırılan formalar hem kulübe gelir getiriyor hem de vatandaşlara bir hatıra olarak kalıyor. Yediden 70’e katılımın gerçekleştiği kulübe ayrıca, iş adamı Sinan Uysal’da maddi destek sağladı. Kulübe maddi destek sağlayan Uysal’a, Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın tarafından plaket verildi.

Murat Asa Antrenörlüğünde hazırlandılar

Çukurca Belediyespor’un antrenörlüğünü Beden Eğitimi Öğretmeni Murat Asa üstlendi. Çukurca Belediyespor, 2019-2020 sezonunun antrenmanlarını teknik direktör Murat Asa yönetiminde Domaniç İlçe Stadı’nda gerçekleştirdi. Koşu, ısınma ve koordinasyonla başlayan antrenmanlar, iki grup halinde yapılan top kapma ve pas çalışmalarının ardından topla dayanıklılık bölümüyle sona erdi.
Son hazırlık Maçını Bozbelenspor ile yaptı
Çukurca Belediyespor son hazırlık maçını Domaniç İlçe Sahasında Süper amatörde oynayan Bozbelenspor ile gerçekleştirdi. Oynanan son hazırlık maçında, oyuncular bir bir denendi.