Fenni Muayene için kapalı alan yapılıyor

Fenni Muayene için TÜVTÜRK gezici araç ekibi artık Küçük Sanayi Sitesinde işlemini gerçekleştirecek.

İlçemiz Otogar yanında iki haftada bir gelen Gezici Fenni Muayene ekipleri alanın tamamlanması ile Sanayi Sitesinde görevine başlayacak.

Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, “Fenni Muayene işlemlerimiz artık sanayi sitemizde yapılacak. Oto tamircilerimizin buraya taşınması sonucu ufak tefek araçlarda çıkan sıkıntılar burada giderilecek. Bu alanın zemin çalışmaları belediyemiz tarafından yapıldı. Sundurma çalışması ise TÜVTÜRK ekipleri tarafından inşa ediliyor. Yazın sıcağında, kışın soğuğunda vatandaşlarımız bu kapalı alan sayesinde rahatlayacak ve çalışanlarımız daha verimli işlerini gerçekleştirecek” dedi.

Domaniç Şoförler Odası Başkanı Ahmet Özoğul, “Oto tamircilerimizin yeni sanayi sitemize taşınması sonucu bazı araçlarda ufak tefek arızaların giderilmesi gerekmekteydi. Vatandaşlarımızın talebini gerekli mecralara ileterek çözüm noktasında birlikte hareket edildi. Bundan sonra Domaniç sanayi sitesinde fenni muayene sanayideki yeni yerinde yapılacak. TÜVTÜRK yetkileri ve Domaniç belediyesine katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Yeni yerimizin sanayi esnafına ve araç sahiplerine hayırlı olsun” dedi.