Vekil Tan’dan Domaniç – Tavşanlı yolu istişaresi

AK Parti MKYK Üyesi-K.İ.T. Komisyonu Üyesi-Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak ve Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Aşık yapımı devam eden Gediz-Simav karayolu ve Kızılüzüm-Gürkuyu Kavşağı’nda incelerken, Domaniç – Tavşanlı yolu hakkında ise istişarede bulundu.

AK Parti MKYK Üyesi-K.İ.T. Komisyonu Üyesi-Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak ve Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Aşık yapımı devam eden Gediz-Simav karayolu ve Kızılüzüm-Gürkuyu Kavşağı’nda incelemelerde bulundu.

AK Parti MKYK Üyesi-K.İ.T. Komisyonu Üyesi-Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Gediz-Simav karayolu ve Kızılüzüm-Gürkuyu Kavşağı’nda incelemelerde bulundu ve çalışmalar hakkında bilgi edindi.

Milletvekili Tan’a Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak ve Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Aşık, beraberinde Yol Yapım Baş Mühendisi Ali Can Birincioğlu, Sanat Yapı Baş Mühendisi Emrah Altınok, Tarihi Köprü Şefi Mergül Akgün, Emet Şube Şefi Osman Girgin, Yol Kontrol Şefleri Sedat Demir ve Veysel Mızraklı eşlik etti. Konu hakkında açıklama yapan Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak; “Gediz-Simav Karayolu ve Kızılüzüm-Gürkuyu Kavşağı çalışmaları yerinde incelendi. Karayolları Bölge Müdürümüz Mehmet Aşık ve ekibine, Kütahya Milletvekili Ahmet Tan’a bu projelerimize hayat verdikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Milletvekili Ahmet Tan ise, “Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Aşık ile birlikte başta Tavşanlı – Domaniç ve Hisarcık – Gediz yollarımız olmak üzere; Abide – Simav,Abide – Uşak, Simav – Gölcük, Hisarcık – Emet ,Emet Şehir Geçişi,Emet – Tavşanlı ,Gediz – Altıntaş, Çavdarhisar – Emet – Hisarcık yollarımızda incelemelerde bulunarak yapılacak çalışmaların istişarelerini gerçekleştirdik” açıklamasında bulundu.