Futbol yaz okulu öğrencileri belgelerini aldı

Domaniç 21.Yüzyıl Eğitim ve Kültür Derneği tarafından 2 ay süre ile 40 öğrenciye futbol eğitimi verildi. Öğrenciler başarı belgelerini aldı.

Domaniç 21.Yüzyıl Eğitim ve Kültür Derneğinin organizasyonu ve katkıları ile 15 Haziran 2019 ile 15 Ağustos 2019 tarihleri arasında 2006-2007-2008 ve 2009 doğumlu çocuklara futbol eğitimi verildi. Yaklaşık 40 öğrencinin katıldığı haftada 3 gün gerçekleştirilen antrenmanlarda Tunçbilek Belediye spor antrenörü Ahmet Saka ve Moymul Spor U-19 takım antrenörü Muhittin Başaran tarafından çalıştırıldı.

Öğrencilere başarı belgelerini, Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, Başkan Yardımcısı Şuayip Çakır, Domaniç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Şentürk, Domaniç 21.Yüzyıl Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Cahit Demiröz, Antrenör Ahmet Saka, İlçe esnaflarından Ercan Tekdemir ve Aydın Yiğit verdi. Ayrıca öğrencilere Muzaffer İzgü’ye ait Ekmek Parası kitabı hediye edildi.

Domaniç 21.Yüzyıl Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Cahit Demiröz, “Dernek olarak çocuklarımızın sadece eğitim değil sportif alanlarda başarılı olmaları için çalışıyoruz. Bu aşamada 2 ay süre ile Tunçbilek Belediye spor antrenörü Ahmet Saka ve Moymul Spor U-19 takım antrenörü Muhittin Başaran tarafından haftada 3 gün çocuklarımız geleceğe hazırladı. Amaç çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan korunması ve sporu sevdirmek. Sağlıklı nesiller yetiştirmek. Tüm masrafları derneğimiz karşıladı. Emeği geçen herkese ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.