Çukurca Beldesi Çevre Yolu İçin Teknik Heyet Geldi

Çukurca Beldesi, Ilıcaksu Mahallesi ve Muratlı Köyüne bağlanması planlanan çevre yolu için İl Özel İdare Teknik Heyet ekipleri incelemelerde bulundu.

Domaniç İl Genel Meclis Üyeleri tarafından verilen önerge üzere geçtiğimiz hafta incelemeleri yapılan yol için teknik heyette incelemelerini tamamladı.

Kütahya İl Özel İdare Genel Sekreteri Murat Koyak’ın da katıldığı teknik heyete Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın, İl Genel Meclis Üyeleri Mustafa Şimşek, Mehmet Arif Varol, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Özoğul ve Domaniç Özel İdare Müdürü Ramazan Çelikten ‘de eşlik etti.
Ak Parti Domaniç İlçe Başkanı Ahmet Özoğul, “Çukurca Beldesi çevre yolu için çalışmalarımız devam etmektedir. Bu yol bilindiği üzere trafik kazaların önlenmesi ve mevcut kullanılan yolların dar olması sebebi ile uzun ve geniş araçların geçişine imkân vermemesi, yeni ihtiyaçların ortaya çıkmasından dolayı İl Genel Meclis üyelerimiz tarafından önerge verilmişti. Teknik Heyet incelemeleri tamamladı. Sağolsun, Kütahya İl Özel İdare Genel Sekreteri Murat Koyak’ta incelemelere katıldı. Yeni alternatif yolumuz için tarla sahipleri ile görüşmeler yapılacak ve 2020 yılına programa alınması planlanacak” dedi.