Tekfen firmasından okula bilgisayar desteği

Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın’ın girişimleri sonucu Çukurca Şehit Veli Selçuk İlköğretim ve Ortaokuluna Bilgisayar desteği sağlandı.

Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın’ın 31 Mart seçimleri öncesi görevi yaptığı Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş. tarafından Çukurca Şehit Veli Selçuk İlköğretim Okuluna 3 adet bilgisayar hibe etti.

Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın, “Başkanlığım öncesi yıllardır emek verdiğim Tekfen firmasından okulumuz için destek istedim. Sağolsunlar beni kırmadı ve okulumuza 3 adet laptop bilgisayar gönderdi. Toplum Yararına Çalışan Kurum, Toplumsal gelişme ve ilerlemeye destek vermenin, olanakları ölçüsünde ülkenin tüm fert ve kuruluşları için topyekün bir sorumluluk olduğuna inanan Tekfen, bu yöndeki çalışmalarını uzun yıllardır çok yönlü olarak sürdürmektedir. Üst yönetimden alt kademelere kadar tüm Tekfen çalışanları tarafından da desteklenen bu faaliyetler Sosyal Sorumluluk anlamında Çukurca Şehit Veli Selçuk İlköğretim Okuluna hibe edilen Bilgisayarlar Okul Müdürü Gökmen Çakmak’ a teslim edildi” dedi.
Bilgisayar desteğinden dolayı teşekkür eden Okul Müdürü Gökmen Çakmak; “Aracı olan Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın ve Tekfen firması, okulumuzdaki öğrenciler için Eğitimlerine destek olacak bilgisayar hibe ettiler. Bu destek sayesinde artık çocuklarımız bilgisayarlarla daha verimli bir eğitim hayatına sahip olabilecekler. Tekfen Firması’na bizlere verdiği destek için şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.