Bahçeli, “Başkanlarımız Parlak Projeler İle Farkımızı Gösterecek”

31 Mart seçimlerinde kazandığı belediyelere teşekkür ziyaretlerine başlayan MHP lideri Devlet Bahçeli, Söğüt’ten sonra Kütahya’da düzenlenen mitingde açıklamalarda bulundu.

31 Mart seçimlerinde 1 büyükşehir, 10 il, 133 ilçe ve 89 belde olmak üzere toplam 233 belediye kazanan MHP lideri Devlet Bahçeli, yeni kazandığı belediyelere teşekkür turlarına Söğüt’ten başlamıştı. Devlet Bahçeli ikinci durağı olan Kütahya’da vatandaşlara hitap etti.

KÜTAHYA’YI PRANGALARINDAN KURTARACAĞIZ

Bahçeli, “31 Mart seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy veren, belediye başkan adaylarımızı destekleyen Kütahyalı kardeşlerime yürekten teşekkür ediyorum. Kütahya Belediye Başkanımız Sayın Alim Işık’ı, Seyitömer Belediye Başkanımız Sayın Halil Öztürk’ü,Aslanapa Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Gürel’i, Domaniç Belediye Başkanımız Sayın Sahvet Ertürk’ü,Eskigediz Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Arslan’ı, Gökler Belediye Başkanımız Sayın Yüksel Arık’ı, Yenikent Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Karaca’yı, Güney Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çavdar’ı, Balıköy Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Artun’u, Tunçbilek Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Düzgün’ü huzurlarınızda gönülden tebrik ediyorum. Kütahya bize inandı, Kütahya bize itimat etti, biz de ilkeli ve inançlarımıza bağlı şekilde hizmetimizi canla, başla, heyecanla yapacağız. Kütahya’yı prangalarından kurtaracağız.” dedi.

BAŞKANLARIMIZ PARLAK PROJELER İLE FARKIMIZI GÖSTERECEK

Seçilen Belediye Başkanlarının parlak projeler hayata geçirerek MHP’nin farkını göstereceklerini belirten Bahçeli, “Kütahya güzelleşecek, gönüller kazanılacaktır. Sokakları tertemiz yapacak, bakımsız hiçbir yer bırakmayacak; parklar, bahçeler, modern alt ve üst geçitleriyle Kütahya’mızı layık olduğu gelişmişlik seviyesine çıkarılacak” diye konuştu.

ÖNCE MİLLETİM SONRA PARTİM İLKESİ YAŞATILACAK

Belediye Başkanlarına güvendiğini ve hepsinden çok şey beklediğini söyleyen Bahçeli, “Her Belediye Başkanımız şehrinin emini, gece gündüz muhafızıdır. Medeniyet tasavvurumuza bizzat sahada refakat edecek, bunu tanıtıp anlatacak, ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ ilkemizi yaşatacak olan Belediye Başkanlarımızdır” dedi.

DEVAMLI ŞİKÂYET EDEN YÖNETİMLER KAYBETMEYE MAHKÛMDUR

MHP lideri Devlet Bahçeli, seçilen Belediye Başkanlarından özellikle bir ricada bulundu. Sürekli yakınarak vakit kaybetmek, alınan kötü mirastan sızlanmak yerine, hedeflerinin peşinden koşmaları gerektiğini vurguladı.
Bahçeli, “Bilelim ki, boş içerikli malumat arzıyla zaman geçiren, devamlı şikâyetle avunan ve yerinde sayan yönetimler kaybetmeye mahkumdur. Vatandaşlarımızla empati yapamayan, dertlere deva olamayan, sorun ve şikayetlere kulak veremeyen belediye yönetimlerinin akıbeti biliniz ki kayıptır” ifadelerini kullandı.

S-400’LERİ İSTEMEYENLER HAİNLERDİR

Kütahya’da yaptığı konuşmada gündeme dair değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Rusya’dan alınan ve teslimatı dün sabah itibariyle başlayan S-400’ler ile ilgili olarak, “Milli güvenliğimizin sağlam esaslara bağlanmasına memnunuz.” diye konuştu.

Bahçeli çok tartışılan S-400 konusunda ayrıca “Milli güvenliğimiz ve menfaatlerimiz neyi gerektiriyorsa onu yaparız. S-400’e FETÖ’cü alçaklar karşıdır, S-400’e PKK’lı caniler karşıdır, S-400’e küresel güçler karşıdır, S-400’e CHP, İP ve HDP karşıdır, yani zillet, ülke savunmasından rahatsızdır. Onlar ne derlerse desinler S-400 ülkemize getirilmiştir. Duyum üzerine konuşup S-400’ün sarayın savunmasında kullanılacağını söyleyenler ise tek kelimeyle cahildir, köhnedir, kişiliksizdir, köksüzdür, iş birlikçidir.” açıklamasını yaptı.