Karaloğlu, ilk göz ağrısını unutmuyor

Domaniç Eski Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu, hafta sonu Domaniç’i ziyaret etti.

İlçemizde 27 Haziran 2015 tarihinde göreve başlayan eski Kaymakamlarımızdan Bünyamin Karaloğlu, “Mülki İdare Amirleri Yaz Kararnamesi” ile Yedisu Kaymakamlığına atanarak 19 Eylül 2017 tarihinde ilçemizden ayrılmıştı.
İlçede ki tüm kesimler tarafından çok sevilen Kaymakam Karaloğlu, Domaniç’e de pek çok şey kazandırarak gitmişti.

Domaniç’e veda ederken Karaloğlu, “Domaniç benim ilk ekmek yediğim yerdir. Burası benim ilk yuvam, bu ilçede evlendim. Domaniç’te ki lojman benim ilk evim, eşimle beraber ilk evimiz. O yüzden Domaniç benim hiçbir zaman aklımdan çıkmayacak. Domaniç benim ilk göz ağrım. Herkes kaybetmekten bahsediyor ama bizler hizmet adamıyız. Böyle Kaymakam gelmez sözleriyle geleceği ipotek altına almayın benden öncede gelmiştir benden sonrada gelecektir ” demişti.

Karaloğlu, hafta sonu Domaniç’e gelerek İlçe Kaymakamı Mesut Ozan Yılmaz, Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Özoğul, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Şimşek, daire amirleri, birlikte çalıştığı mesai arkadaşları ve vatandaşlarla buluştu. Daha öncede pek çok kez Domaniç’i ziyaret eden Karaloğlu, Domaniç’i çok sevdiğini kendisi için yerinin çok ayrı olduğunu söyledi. Yeni Kaymakamımız Mesut Ozan Yılmaz’a da hayırlı olsun dileklerini iletti.