Milletvekili Gazel, “Çukurca’ya destanlar yazacağız”

Ak Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel Ramazan Bayramının birinci günü vatandaşla bayramlaşmak için ilçemize geldi.

Ak Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Domaniç’te İlçe Teşkilatı ile bayramlaştıktan sonra Çukurca Belediyesinin düzenlediği Bayramlaşma törenine katıldı.

Burada vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra Belediye Başkanı Emin Taşgın ve Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Özoğul’un selamlama konuşmasının ardından bir konuşma yapan Milletvekili Gazel, Çukurca halkına bir bayram müjdesi olduğunu söyledi.

ÇUKURCA’YA DESTANLAR YAZACAĞIZ

Gazel, “Seçimlerden sonra Çukurca’ya ilk kez geliyoruz. Allah nasip ederse daha sık geleceğiz. Çukurcalı vatandaşlarım, 31 Marta bu beldeyi Emin ellere teslim etti. İnşallah Çukurca’ya destanlar yazacağız” dedi.

ÇUKURCA’NIN YOL PROBLEMİ ÇÖZÜLECEK

Çukurca’nın yol sıkıntısı ile ilgili konuşan Gazel, ”Siyasetin bir duayeni olan İl Genel Meclis Üyemiz Mustafa Şimşek, bana Çukurca’nın bir yol problemi var dedi. Bu yol sorunun çözelim sizden bir söz istiyorum dedi. Bende hemen gerekli yerleri aradım ve dedim ki Çukurca’ya bir bayram müjdesi verelim ve yol problemini çözelim” ifadelerini kullandı.

DOMANİÇ’İ DİREK KÜTAHYA’YA BAĞLAYACAĞIZ

Domaniç’ten direk Kütahya’ya bir yol isteyen İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Şimşek’in bu talebiyle ilgili de bilgiler veren Gazel, ”Mustafa Şimşek’in çok önemli bir ideali daha var o da Domaniç’i direk Kütahya’ya bağlamak. Allah nasip ederse onla alakalı da gerekli çalışmaları yürüteceğiz” diye konuştu.

DOMANİÇ – TAVŞANLI YOLU YENİDEN İHALE EDİLECEK

Daha önceki yıllarda ihale edilen ama bir türlü bitirilemeyen ve son olarak ta ihalesi iptal edilen Domaniç – Tavşanlı yolu ile ilgili konuşan Gazel, “İhalesi iptal edilen yolu da inşallah bu sene tekrar programa alacağız.  Domaniç – Tavşanlı yolunun yaklaşık 20 kilometresini yaptık. Geri kalanının da ihalesini inşallah en kısa sürede bitireceğiz” diye belirtti.

ÇUKURCA’NIN EKSİKLERİ GİDERİLECEK

Belediye Başkanı Emin Taşgın ile birlikte Çukurca Belediyesi için çalışacaklarını vurulayan Gazel, “ Çukurca’mıza bir belde statüsünün çok üzerinde bir cenaze yıkama aracı kazandırdık. Yine Emin Başkanımla gerekli çalışmaları sürdüreceğiz. Beldemizin eksiklerini gidereceğiz. Gençlerimiz halı saha istiyor onunla ilgilide gerekli değerlendirmeleri yapacağız” diyerek konuşmalarına son verdi.

Ayrıca,  Çukurca Belediyesinin düzenlemiş olduğu futbol turnuvasında başarı elde eden takımlar için ödül töreni düzenlendi.  Burada kazanan takımlara Milletvekili İshak Gazel,  Belediye Başkanı Emin Taşgın, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Özoğul ve Çukurca Belediye Spor Kulüp Başkanı Ahmet Şeker kupaları takdim etti.

Son olarak, Başkan Emin Taşgın’ın özel olarak hazırlattığı oyma portre tablo Vekil Gazel’e hediye edildi.