İftar programında veda etti

İlçemizde Şehit ve Gazi Aileleri onuruna iftar programı düzenlendi. Programda İlçe Kaymakamı Hasan Raşit Taşkın veda konuşması yaptı.

Şehit ve Gazi Aileleri onuruna düzenlenen iftar programında konuşma yapan Kaymakam Hasan Raşit Taşkın, 11 aydır görev yaptığı ilçemizden 10 Haziran’da ayırılacağını söyledi.

DİRİLİŞİN TOPRAKLARINDA Kİ GÖREVİM NİHAYETE ERDİ

Taşkın, “Kuruluş ve dirilişin topraklarında ifa ettiğim görev nihayete yaklaşıyor. İç İşleri Bakanlığının takdiriyle 10 Haziran itibariyle burada ki görevim tamamlanmış yabancı dil stajıma başlamak üzere Ankara’da ki görevime başlamış olacağım. Domaniç’te ki görev sürecim boyunca herkesi kucaklayan insan odaklı bir yöneticilik anlayışını benimsemeye çalıştım. Ben sizleri inşallah hep hayırla anacağım. Sizlerin de beni hayırla anmasını temenni ediyorum. Allah’a emanet olun” dedi.

KAPISINI HER ZAMAN ÇALABİLECEĞİMİZ KARDEŞİMİZ OLDU

Daha sonra konuşma yapan Belediye Başkanı Sahvet Ertürk , “Kendisiyle problemsiz çalıştık. Gerçekten çok düzgün bir karaktere sahip. İnşallah devletin daha üst kademelerinde kendisini görürüz. Çünkü buradan gittiğinde burayı unutmayacaktır. Bürokrasinin ne kadar üst kademesinde olursa, Domaniç’e o kadar faydalı olacak. Kapısını her zaman çalabileceğimiz bir kardeşimiz oldu. Allah yolunu açık etsin” ifadelerini kullandı.

BAYRAMDAN SONRA BENDE AYRILACAĞIM

Kaymakam Taşkın’ın herkesin gönlüne girdiğini vurgulayan İlçe Müftüsü Kemal Akpınar, Bayramdan sonra kendisinin de ayrılacağını söyledi.

Akpınar, “Böyle bir Kaymakamla çalıştığım için kendimi bahtiyar hissediyorum. Kaymakamımız her daim bize kapısı açıktı. Kendisini biz sevdik. Önemli olan insanların gönlüne girebilmek. Nasip olursa bayramdan sonra bizde ayrılacağız. Domaniç’i unutmayacağız” diye konuştu.

BİZİ HİÇ KIRMADINIZ

Muhtarlar Derneği Başkanı Sadık Eryaşar, “Bizi hiç kırmadınız. Bizler sizlerden memnunduk. Gittiğiniz yerde bizimde bir kapımız olacak” dedi.

İNŞALLAH KÜTAHYA’YA VALİ OLURSUN

Muhtarlar Derneği Eski Başkanı Saruhanlar Köyü Muhtarı Mehmet Ayverdi, “ İftar’ın Kaymakamımızın vedasına denk gelmesi kendisinin ne kadar hayırlı bir kişi olduğunu belli etti. İnşallah bir gün Kütahya’ya Vali olursun. Bizde sizinle Domaniç için çalışırız” ifadelerini kullandı.

İftar programı sonunda Kaymakam Hasan Raşit Taşkın şehit ve gazi aileleri bir araya gelerek onların dilek ve isteklerini dinledi.