YIKILASIN EY DÜNYA YERLE YEKSAN OLASIN

Yıkılasın Ey Dünya Yerle Yeksan Olasın. .
Küçücük ağzı süt kokan hayallerinde umutlarında bazen bir ufacık oyuncak bazen Çiçekli bir elbise veya kırmızı pabuçlar olan o yavruyu alamadıysan sinene, zerre misali mekanı bile çok gördüysen o masuma….
Yıkılasın Ey Dünya. ..
Nerdesin ey çocukluğum çocukluğumdaki huzur nerelerdesin?
Vah insanlığımıza insanlık onurumuza…
Nerdesin Pırasa yemeğini değilde sofrana koyduğun yoğurda ekmek doğrayıp huzurla yediğim Zehra Ablam?
Nerdesin sokağında kaybolan sarı yelekli sarı şapkalı kızı can havliyle arayan Ali Osman Dedem?
Nerdesin? Gecenin bir yarısı hasta komşusunu battaniyelere sarıp hastaneye yetiştirmek için canla başla çalışan Ahmet abim..
Nerdesiniz Ey Komşularım?
Gelin hadi yine bizim kapının önündeki elektrik direğinin dibinde anam-babamla oturun kiminiz çay demlesin kiminiz evindeki pastasını Kurabiyesi getirip ikram etsin birbirine ,hem iki lafın belini kırın hemde biz gecenin 11 ‘ine kadar sizin varlığınızın verdiği huzurla sokağımızda huzurla oynayalım.
Nerdesiniz? O kapı kapı annemizin terlikleri var mı diye gezdiğimiz komşularım..
Hepinizi çok özledim.
Yıkılasın Ey Dünya!!! Çocukluğumuzun tozlu raflarında kalan bizden sonra gelen neslimize hayal dahi olamayan bu güzellikleri yaşatmayan Dünya viran olasın. .. Ey İnsanlıktan nasibini almamış anasına,bacısına, teyzesine ve halasına hatta o 23 Nisan günü Cocuklara armağan edilen o bayram günü hunharca katlettilen 5 yaşındaki anakuzusuna şehvani,nefsani hayvani nazarla bakan şerefsizler. … Eğer Cehennem varsa; işte orada en derinlerde dahi yer bulamayasınız. .. Toprak utandı,su utandı bahar kokulu çocukları yıkayıp gömmekten,
siz utanmadınız katledip öldürmekten ..
Nereye kadar gidecek bu zulüm?
Bu bu caniliğe zulme dur diyecek babayiğit bürokratlarImız yok mu? İster A partisinden olsun ister B partisinden olsun farketmez. Önce insan olsun yerine göre Ana-baba olsun ve en önemlisi o katledilen çocuğun yerine koysun,özdeşleştirsin kendini ve işte o zaman bu caniliğe dur diyecek güç ve kudret olsun ve bir an önce dur desin. Bizim çocukluğumuzdaki masumiyeti bizden sonra gelen neslimize yaşama hakkını istiyoruz.Çok bir şey istemiyoruz aslında. . Ey Ağzı Süt Kokulu Kuzummm! Affet bizi koruyamadık kollayamadık. Bizim hakkımız şöyle bi kenarda dursun önce sen bize hakkını helal et. Seni Yaradana Kurban Olduğum Kuzummm!