Bahçeli’nin Domaniçlilere Selamı Var

İkinci kez Domaniç Belediye Başkanlığı seçimlerinden galip çıkan MHP'li Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, soluğu Ankara'da aldı.

Ertürk ve beraberindeki heyet, MHP Genel Merkezin de Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli ile görüştü.

Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, İl Başkanı Ferhan Yıldırım, Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık ve diğer İlçe ve Belde Belediye Başkanları ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Sahvet Ertürk’ün de katıldığı ziyarette Genel Başkan Devlet Bahçeli dilinden Domaniç’i eksit etmedi. Bahçeli, “Osmanlı’nın kurulduğu topraklar bizim için çok önemliydi. Bu vesile ile Domaniç halkı Partimizin adayına teveccüh göstererek tekrar hizmet etme şansı verdikleri için çok teşekkür ederim. Belediye Başkanım vasıtasıyla tüm Domaniçli kardeşlerime selamlarımı iletiyorum” dedi.

Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, toplantı sonrası Domaniç ve köylerini de kapsayan çok amaçlı bir proje dosyasını Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’ye teslim ederek destek istedi.
Ertürk, yaptığı konuşmasında, “Sayın Genel Başkanım Domaniçli hemşerilerim partimizi ve şahsımı tekrar belediye Başkanı olarak seçtiler. Size Domaniç’ten hemşerilerimin selamlarını getirdim. Bu elimizdeki dosya sadece Domaniç merkezimizi kapsamıyor köyleri ile birlikte Domaniç’i kalkındırma adına çok kapsamlı bir şekilde hazırlandı. Ayrıca, Domaniçli hemşerilerim sizleri tekrar Hayme Ana törenlerimize ve Yağlı Pehlivan güreşlerinde görmek ister” dedi.

Bahçeli, “Bu dosyayı inceleyeceğimizden şüpheniz olmasın. İnşallah törenlerinize tekrar katılmak isterim. Sizlerin vasıtasıyla Domaniçli kardeşlerime selamlarımı iletin” dedi.