Başkanlar Çukurca’da birlik ve beraberlik mesajı verdi

Çukurca Belediyesi Çukurca Beldesinde mevlit programı düzenledi.

Çukurca Beldesinde düzenlenen mevlit programına, Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Özoğul, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Şimşek, STK Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Belediye önünde düzenlenen dua ve kurban kesimin ardından ilk konuşmayı Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Özoğul gerçekleştirdi. Özoğul, konuşmasında, “Bugün burada 31 Mart Yerel seçimleri kazasız belasız her hangi bir tatsızlık yaşamadan bitirdik. İlçemiz ve Beldemize seçilen Belediye Başkanlarımıza, İl Genel Meclis Üyelerimizi inşallah rabbim hayırlı görevler nasip eder. Artık Domaniç’e hep birlikte daha iyi hizmet nasıl yapabilirizi konuşmak gerek. Allah bize birlik ve beraberlik içerisinde güzel hizmetler vermeyi nasip etsin. 31 Mart seçimleri bitirdik vatandaşlarımız iş derdinde görev alan arkadaşlarımızda artık hizmet derdinde olacak tüm seçilmişlere başarılar diliyorum” dedi.

Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, “Sevgili Çukurca halkı gerçekten seçimlerdeki sağduyunuzdan dolayı hepinize teşekkür ederiz. Elbette bir taraf kazanacak, bir taraf kaybedecek. Aslında kaybeden yok. Domaniç kazansın. Bizim tek düşüncemiz buydu ve bu felsefe ile yola çıktık. Şükürler olsun Cenabı Allah bize nasip etti. Ama kazanmak sadece yeterli değil. Kazandıktan sonra hizmet edebilmek önemli. İnşallah yeni seçilen Emin kardeşimiz ile beraber tüm Domaniç’e en iyi şekilde hizmet etmek için beraberce mücadele edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Yalnız sizlerden bir ricam var. Buradaki tüm siyasi partiler CHP, MHP, Ak Parti, İyi Parti hepimiz tekrar bir bütün olarak kol kola girerek Domaniç’e en iyi hizmeti yapmak için hep birlikte mücadele edelim. Yoksa bir birimize gerersek, birbirimizi üzersek halkımız üzülür. Hep birlikte üzülürüz. Bu nedenle hep birlikte, sağlıklı bir şekilde, huzurlu bir şekilde biz size hizmet etmek için uğraşalım. Sizlerde bizlere desteğinizi esirgemeyin. Ben inanıyorum ki Emin Başkan ile birlikte siyasi görüş farkı olmadan, artık bizim siyasi kimliğimiz bitti. Biz Domaniç için çalışan Çukurca için çalışan neferiz ve sizlerin hizmetkarıyız” dedi.

Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın, “Çukurca Beldemize önceki Belediye Başkanlarımıza, Muhtarlarımıza vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Bizler güzel bir seçim dönemi yaşadık. Seçim döneminde hiç kimsenin kalbini kırmamaya çalıştık. Bundan sonra kimsenin kalbini kırmamaya çalışarak, küskünlüklerin ve dargınlıkların olmadığı bir belde yaratmak içi çalışacağız. Bize düşen görev bundan sonra Çukurca Beldesinin kazandığını ispatlamaktır. Sizlerin verdiği güç ile bize verdiğiniz güvene layık olacağımızı Çukurca, Ilıcaksu ve Küçükler Mahallesi olarak ve hiçbir vatandaş ayrımı yapmadan herkesin bize yol göstereceği, yardım edeceği Çukurca halkının da bizimle birlikte olacağı, herkesin mutlu ve huzurlu yaşayacağı bir Çukurca’yı inşallah hep beraber yaratacağız” dedi.