Domaniç’in gözü kulağı olduk

Domaniç Gazetesi olarak ‘Bir fikrin değil Bir Kültürün Gazetesi’ anlayışımızla seçim süresince en az hatayla Adaylarımız ve seçmenleri arasında köprü olmaya çalıştık.

Her adayımızın söylemini açıklamasını eşit bir şekilde verdik. Yine Yiğit Medya Ajans olarak, Adaylarımız başka illere ilçelere git gel yapmadan, bir kuruş yol parası harcamadan tüm işlerini Domaniç’te yaptırsınlar diye, gecemizi gündüzümüze kattık. Fırsatcılık yapıp fiyatlarımızı yükseltmedik, dışarıda beş kuruşa yapılanı biz ya 3 kuruşa ya da ücretsiz yaptık.

Her aday, bizim şahsi adayımızmış gibi elimizden gelen desteği verdik. İyi niyetimizi suistimal edenlere küsüp işlerini yapmamazlık yapmadık. Sanıldığı gibi bu seçim sürecinde kesemizi değil vicdanımızı rahatlattık. İlçemize hizmet etmenin gururunu yaşadık.

Google Analytics’e göre Şubat ve Mart ayları içerisinde sitemizi toplam 100 bin 301 kişi ziyaret etmiş.

Yine seçim günü yüksek bir ücret ödeyerek İl de bu işi yapan tek gazete olarak halkımıza sonuçları tek tek veren sistem kurarak hizmet verdik.

Seçim gecesi 18 bin 289 kişi seçimleri bizim sitemizden takip etmiş. Bu seçim panosu hizmetimizde bize sponsor olan Damlayan Şirketine, Kocaağa Sigorta’ya Ekmel Ticaret’e, ve Ceylan Mobilya’ya ayrıca teşekkür ederiz.

Seçim sürecinde Yiğit Medya Ajansı tercih eden tüm adaylarımıza çok çok teşekkür ederiz.

Yiğit Medya Ajans / Domaniç Gazetesi