Şahin, “Yurdagül Bakkal’ın projelerine tam destek vereceğiz”

Ak Parti Domaniç İlçe Başkanlığı ve Ak Parti Domaniç Belediye Başkan Adayı Yurdagül Bakkal’ın organizasyonu ile Kayra Düğün Salonunda proje tanıtım toplantısı düzenlendi.

Kayra Düğün Salonunda Ak Parti proje tanıtım toplantısına önceki dönem Bursa Ak Parti Milletvekili Hüseyin Şahin, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ, İlim Yayma Cemiyeti Müdürü Mehmet Yurttutan, İnegöl Domaniçliler Derneği Başkanı Mehmet Sargın katıldı.

Toplantıda, açılış konuşmasını Ak Parti Domaniç İlçe Başkanı Ahmet Özoğul gerçekleştirdi. Ak Parti Domaniç Belediye Başkan Adayı Yurdagül Bakkal’ın proje tanıtım konuşmasının ardından İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ konuştu. Yavuz Uğurdağ, Yurdagül hanım Belediye Başkanı olduktan hemen sonra destek vereceklerini belirtti.

Önceki Dönem Ak Parti Bursa Millet Vekili Hüseyin Şahin, “Yurdagül hanım İlçe Başkanlığı döneminde sürekli benimle iletişim halinde oldu. Şu anda Ak Partimizde Bakanlarımız, Genel Başkan Yardımcılarımız benim devre arkadaşlarım. Yurdagül Hanım istediğinde ulaşmamız sadece bir telefon kadar. Yurdagül hanımı başkan yaparsanız biz her zaman yanındayız. Proje kataloğunu inceledim. Proje sayfasında bulunan Çiftlik mahallemizin Güvenlik kameraları projesini ben üstleniyorum. Kazandığı anda 60 gün içerisinde bu projeyi gerçekleştireceğiz. Ayrıca, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ’da Domaniç’in giriş ve çıkışlarına Osmanlı mimarisinde kapılar için destek verecek. Şimdiden kendisinin iki projesi bizler tarafından yapılacak ve tam destek verilecek” dedi.