Milletvekilleri ve İl Başkanları son kez adaylarına destek için Domaniç’te buluştu

Ak Parti, CHP, MHP, İYİ Parti ve Saadet Parti İl Başkanları ve Milletvekilleri Domaniç Belediye Başkanı adaylarına, Çukurca Beldesi Belediye Başkanlarına ve İl Genel Meclisi Üyesi adaylarına destek için Domaniç’te son turlarını gerçekleştirdi.

Ak Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Ak Parti Seçim bürosu önünde vatandaşlara hitap ederken Yurdagül Bakkal, Emin Taşkın, Mustafa Şimşek ve Hüsamettin Doğan için destekler istedi.

Çetinbaş, “projelerimizi, dosyalarımız alıp önce Milletvekillerimize, Ak Parti Genel Merkezimize, Bakanlarımıza ve Hatta Cumhurbaşkanımıza kadar gideceğiz” dedi.

İzmir CHP milletvekili Mehmet Ali Çelebi, CHP Seçim bürosunda halka yaptığı açıklamasında, “Hem Temel kardeşimize, hem Ceyhun kardeşimize hem de İl Genel Meclis Üyelerimize destek için buradayız Domaniç’e 3. Kez geliyorum. Buradaki duruşumuzun sembolik bir anlamı var. İzmir Belediye Başkanımız Tunç Soyer selamı ile geldim. Her yeri İzmir gibi yapabilmek için çalışıyoruz. İzmir Belediyemiz ve İzmir İlçelerimiz ile birlikte bütün birikimleri ile Domaniç’imizin arkasında olacağız. İlk hafta çayını içeceğiz ve proje desteğinde bulunacağız. Ne gerekiyorsa İzmir olarak söz veriyorum dedi.”

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk’ün parti binası önünde proje tanıtım toplantısına katıldı.

Erbaş, burada yaptığı konuşmasında, “24 Haziran seçimlerde şahsıma ve partime göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim. 8 aylık dönemimde mecliste çıktığım her kürsüde her seferinde Domaniç dedim. Her seferinde Hayme Ana dedim. Her seferinde yol dedim. Hem Turizm yönünden, Hem Kültürel yönden, hem de Ulaştırma yönünden her zaman yanınızda olacağımdan şüpheniz olmasın” dedi.

İYİ Parti Kütahya Milletvekili Adayı Nihat Kula Domaniç’te bir dizi ziyaretlerde bulunarak adayları için destek oldu.

Kula, “31 Mart sonrası gerek Ankara’da, gerekse kendi belediyelerimiz ile kapı kapı dolaşacak ve ve Domaniç’in projelerine destek alacağız. Şerif Yılmaz kardeşimiz çok güzel projeler hazırlamış. Domaniç makus talihini bu projeler ile giderecek” dedi.

Saadet Partisi İl Yönetimi, “Dürüst ve Şeffaf belediyecilik anlayışımız ile Beytullah Yılmaz kardeşimize başarılar diliyoruz. Bizlerin belediyecilik neler başardığımız geçmiş yıllara bakıldığında görülmektedir. Beytullah Yılmaz’a çıktığı bu yolda başarılar diler sonuna kadar desteklerimizle yanında olduğumuzu belirtmek isteriz” dedi.