Çanakkale zaferi için helva ikramında bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi Domaniç Belediye Başkan Adayı Mustafa Temel Ergün Çanakkale Zaferinin 104. Yılı münasebetiyle irmik helva ikramında bulundu.

Domaniç CHP İlçe Başkanlığı, Kadın Kolları, Gençlik kolları, İl Genel Meclis Üyesi Adayları Bülent Sarı, Abdullah Ertuğrul ile CHP Domaniç Belediye Başkan Adayı Mustafa Temel Ergün’ün katılımları ile düzenlenen irmik helvası ikramına katılım yoğun oldu.

Vatandaşın memnuniyeti ile karşılaşan Başkan Adayı Mustafa Temel Ergün, “Çanakkale Zaferimizin 104. yıl dönümündeyiz. Çanakkale’de başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün erlerimiz, bütün kahramanlarımız canlarını siper ettiler. Onları sevgiyle, saygıyla, rahmetle ve şükranla anıyoruz. Korkuya teslim olmayan, hiç kimse karşısında eğilmeyen bu büyük milletin asil ruhunun en güzel göstergesidir Çanakkale. Şimdi bu yüksek ruhla bu mücadeleye baktığımızda birlik ve beraberlik içerisindeki Büyük Türk milletini görüyoruz. Çanakkale’de hiçbir ayrılık gayrılık yoktur. Bu topraklarda kefensiz yatanlar, dedelerimizdir. Hep beraber bir ideal uğruna ölüme gittiler. Çocuklarına, torunlarına daha güzel bir Türkiye bırakmak için. Biz onların mirasçıları olarak daha güzel bir Türkiye’yi çağdaş uygarlığın ötesine taşımak zorundayız. Bize bırakılan miras, bize verilen görev budur. Ve bu görevi yerine getirmek her birimizin namus borcudur!” dedi.