Milletvekili Tan, ‘Birlikte çalışacak birlikte gayret göstereceğiz’

Ak Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan seçim öncesi ilçemizde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Milletvekili Ahmet Tan, Ak Parti Domaniç İlçe Başkanı Ahmet Özoğul ve Ak Parti Domaniç Belediye Başkanı Adayı Yurdagül Bakkal ile birlikte seçim bürosunu açtı.

Seçim bürosu açılışında konuşma yapan Milletvekili Tan, “Dualarla açılan seçim büromuzun hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu topraklar kuruluşun toprakları, bundan yüzyıllar önce atalarımız gelmiş. Bu topraklara göç etmişler yerleşmişler bu topraklarda meşru neva bulmuşuz. Üç kıtaya hakim olmuş bir ecdadın torunları olarak bu topraklarda şu anda yaşıyoruz. Bundan yüzyıl önce atalarımız bu topraklarda kalmak için bizlerin bu neslin düşman çizmelerinin altında kalmamaları adına bağımsız ve hür yaşamamız adına sadece Çanakkale’de 250 bin şehit vererek bu toprakları bize emanet ettiler. Bizlerde bu topraklar bizim için birlikte çalışacak birlikte gayret göstereceğiz” dedi.

Ak Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan açılışın ardından, 31 Mart Yerel seçimler öncesi İlçe Başkanı, Belediye Başkan adayları, İl Genel Meclisi üyeleri adayları ile birlikte Domaniç merkezde, köylerde ve Çukurca beldesinde vatandaşlar ile buluştu.